Krajská kola
20. – 31. 3.

V Krajském kole týmy obohacují své prezentace z Nominačního kola o mluvený projev. V každé kategorii do něj může postoupit až 20 týmů z každého kraje. Tým má na prezentaci 7–10 minut a je hodnocen odbornou porotou na základě několika kritérií, jako je verbální a nonverbální projev, práce v týmu nebo třeba reakce na dotazy poroty. Soutěží se o postup do Grandfinále, ale i o hodnotné ceny od našich partnerů.

Krajská kola probíhají mezi 20. a 31. březnem. Přesné termíny jednotlivých kol najdete níže. Ve většině krajů jsou naplánované 2 kola. V případě dotazů neváhejte kontaktovat svého Krajského koordinátora. Z každého kraje se probojují dva vítězné týmy do Grandfinále. Navíc dávame šanci na postup 2 týmům z celé kategorie díky tzv. Divoké kartě

Startovné za účast na Krajské kole je 250 Kč (€10) za jeden tým. Peníze ze startovného jdou na nejnutnější výdaje spojené s organizací soutěže, která je pořádána dobrovolníky z řad studentů. Zaplatit startovné bude možné hotově přímo na místě v den konání Krajského kola. Startovné platí pouze týmy, které postoupí z Nominačního kola. Na Grandfinále se už žádné startovné neplatí.

Krajská kola středních škol

Krajská kola základních škol