Pro média

Sekce „Pro média“ je určena všem zástupcům tradičních i on-line médií, kteří mají zájem informovat o projektu Prezentiáda 2022 a přispět tak svým dílem k podpoře alternativního školského soutěžení v České republice a na Slovensku.

V průběhu soutěže zde budou zveřejňovány celostátní tiskové zprávy. Reportáže z jednotlivých soutěžních kol a fotografie naleznete v sekci Novinky. Články i fotografie jsou volně k použití.

Tiskové zprávy
z projektu

Otázky médií

Kde a kdy nejdřív najdu reportáže ze soutěže?

Hned po skončení soutěžního kola najdete reportáž a fotky v sekci Novinky nebo na detailu kola. Fotky i informace můžete převzít a volně použít. Prezentiáda má rovněž Instagram a svou stránku na Facebooku, kde se objevují jak fotky ze soutěžních kol, tak odkazy na zajímavé články a informace související se soutěží.

Mohu udělat fotky, popř. rozhovor?

Samozřejmě fotky dělat můžete, rozhovor vám zajistíme s organizátory i vítězi soutěže. Na některých soutěžních kolech se mohou objevit i zajímaví hosté jako členové poroty.

Kde se dozvím více informací?

Podívejte se na Často kladené otázky nebo do sekce O soutěži. Pokud na našem webu nenaleznete to, co hledáte, neváhejte kontaktovat Vedoucí marketingového oddělení: Kristínu Kozelekovou (+420 603 571 259, kozelekova@scg.cz).