Odhal sílu svých slov!

Kdo jsou naši partneři?

Hlavní partner
Pořadatel
Finančně podpořili a zaštítili
Partneři krajských kol
Partneři finále

Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity

Ekonomicko-správní fakulta (ESF) je mladou a moderní fakultou Masarykovy univerzity. V současné době vzdělává téměř čtyři tisíce studentů prezenčního, kombinovaného či doktorského studia. Počtem podaných přihlášek ke studiu patří fakulta k nejžádanějším ekonomickým školám v České republice.

Od roku 1994 zde úspěšně ukončilo studium přes 8000 absolventů, kteří dle průzkumů velmi rychle a snadno zahajují svou pracovní kariéru. Nástupní platy absolventů ESF patří již několik let mezi nejvyšší na MU.

Více se dozvíte na https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece

Facebookové stránky fakulty: www.facebook.com/esfmu

Jsme rádi, že můžeme být spolupořadatelem Prezentiády, protože na prezentační dovednosti je i při samotném studiu na naší fakultě kladen velký důraz. Umět dobře prezentovat své myšlenky je klíčem k úspěchu!

ESF je hlavním partnerem soutěže.

Student Cyber Games

SCG je studentským spolkem, který byl založen za účelem vzdělávání žáků a studentů zábavným způsobem a drží se hesla “Hra školou”. Jedná se o neziskovou organizaci, která v současné době pořádá na podzim mistrovství v piškvorkách - pIšQworky a na jaře mistrovství v prezentačních dovednostech - Prezentiádu.

SCG je pořadatelem soutěží Prezentiáda a pIšQworky.

Kiwi

Kiwi.com je důkazem, že jednorožce můžete najít i mimo Silicon Valley. Mění svět cestování díky síle svého unikátního algoritmu, který umožňuje uživatelům kombinovat lety od více než 700 aerolinek.

Kiwi je partnerem soutěže, který věnoval drony a poukazy na letenky pro vítěze.

Albi

Zábavné společenské hry pro celou rodinu, milé, vtipné a nápadité dárky nebo praktické doplňky. To vše a ještě mnohem více najdete v síti značkových prodejen Albi. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Více informací najdete na www.albi.cz.

Chcete nakupovat pro školu se slevou a ještě dostat hry zdarma?

Přečtěte si o programu pro školy a zaregistrujte se zde: https://www.albi.cz/blog/hry-a-zabava/vzdelavaci-a-zabavni-program-albik/

Albi je partnerem soutěže.

Epson

Společnost Epson je globální technologický lídr, který poskytuje inovativní řešení pro kanceláře, domácnosti, obchodní podniky i průmyslové provozy. Epson nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů 3LCD až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy a využívá originální kompaktní, úsporné a vysoce přesné technologie.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 81 000 lidí v 85 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj přínos komunitám, ve kterých působí, a na své trvalé snahy o snížení dopadu na životní prostředí.

Prezi

Prezi můžete i letos využít při vytváření vaší prezentace. Navázali jsme na oblibu Prezi v milnulých ročnících Prezentiády a na základě toho jsme získali Licence Edu Pro pro naše soutěžící.

Prezi je partnerem soutěže.

TEDxPrague

TEDx otevírá myšlení, propojuje světy. Je to nezisková iniciativa, jejímž centrem jsou “myšlenky hodné šíření” – sdílení podnětných nápadů a příběhů. TEDxPrague vznikl v roce 2009 inspirován TED a pod jeho licencí. Díky tomu jsme součástí celosvětového hnutí TEDx.

Chceme dávat prostor lidem a nápadům podle trochu jiného klíče, než je obvyklé. Spíše než ukazovat světu nejlepší řečníky se snažíme pomáhat podstatným a zajímavým myšlenkám na světlo a mezi lidi.

Scio

Ve Scio se věnujeme vzdělávání už od roku 1995. Stojíme za vznikem inovativních ScioŠkol, za řadou projektů pro školy, rodiče a děti a realizujeme Národní srovnávací zkoušky. Chceme, aby byl svět lepší. Usilujeme o lepší vzdělávání. Proto podporujeme Prezentiádu, která dětem pomáhá zdokonalit jejich komunikační dovednosti.

Kubík

Kubík je partnerem soutěže

PROMOTERI.EU

Jsme největší, ryze českou agenturou, zaměřenou na přímou podporu prodejů pomocí hostess promotions, eventů a merchandisingu. Naší cílovou skupinou jsou zejména studenti, kterým nabízíme širokou škálu brigád. Na našich webových stránkách zveřejňujeme v sekci Kariéra aktuální pracovní nabídky, na které se mohou zájemci jednoduše přihlásit. Při registraci do našeho systému si vyplní svůj profil a následně dostávají pracovní nabídky z lokalit, které si sami ve svém profilu zadají. Mezi naše klienty patří například společnosti Epson, Panasonic, Jacobs Douwe Egberts nebo Karlovarské minerální vody. Těmto klientům pak pomocí našich hostesek a promotérů doručujeme jedinečný zážitek, zvyšujeme prodeje a šetříme čas. Jsme Promotéři s velkým P na začátku!

Relax

Relax je partnerem soutěže

JIC

Jihomoravské inovační centrum podporuje podnikatele a podnikavost jako takovou v Jihomoravském kraji. Soutěžemi, inovacemi, přednáškami a řadou dalších akcí a možností utvářejí kreativní, odhodlané a nápadité Brno.

https://www.jic.cz/

JIC je partnerem soutěže.

Konference českých nadějí

Spolek Sdružení českých nadějí z. s. se snaží nadchnout středoškolské studenty k různým mimoškolním aktivitám, které vedou k jejich osobnímu rozvoji. Přednáší na středních školách po celé České republice, kde studentům představují všemožné aktivity, od SOČ až po vědomostní a dovednostní soutěže a kurzy, kterých se mohou během studia na střední škole zúčastnit. Právě proto podporují i Prezentiádu. Cílem sdružení je vytvořit rozrůstající se komunitu aktivních studentů, kteří si budou vzájemně předávat zkušenosti a pomáhat.

Letos pořádají 5. června v Brně Konferenci českých nadějí.

Více se dozvíte na: http://www.ceske-nadeje.cz/

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT) je ústředním orgánem státní správy pro předškolní zařízení, školská zařízení, základní školy, střední školy a vysoké školy, pro vědní politiku, výzkum a vývoj, včetně mezinárodní spolupráce v této oblasti, a pro vědecké hodnosti, pro státní péči o děti, mládež, tělesnou výchovu, sport, turistiku a sportovní reprezentaci státu.

Hlavní město Praha

Praha patří mezi nejdynamičtější a nejvýkonnější region České republiky. Má postavení nejenom hlavního města České republiky, ale i správního centra evropského rozměru, střediska vzdělanosti a kultury a nositele významných historických tradic.

Hlavní město Praha podpořila akci Prezentiáda 2019.

Jihočeský kraj

Srdečně Vás zveme na návštěvu Jihočeského kraje. Nalaďte se na harmonii jižních Čech, jejichž předností je kromě řady kulturních a technických památek i mnoho přírodních krás a zdravé životní prostředí. Před cestou navštivte http://www.jiznicechy.cz Zde naleznete potřebné informace, vyberete si z nabídky zajímavých produktů zážitkové turistiky, seznámíte se s živými lidovými řemesly, najdete si zajímavé trasy pro pěší turistiku, cykloturistiku, lyžařské trasy a areály pro sjezdové lyžování, turistiku na koních a mnoho dalších možností, jak pestře prožít návštěvu Jihočeského kraje.

Jihočeský kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj se rozkládá v jihovýchodní části České republiky při hranicích s Rakouskem a Slovenskem. Centrem kraje je druhé největší město České republiky Brno, které je významným střediskem justice, ekonomickým a správním centrem, městem univerzit a veletržním centrem střední Evropy s dlouholetou tradicí pořádání veletrhů, za nimiž ročně přijíždí přes jeden milión lidí z celého světa http://www.bvv.cz

Záštitu udělil pan Ing. Stanislav Juránek, náměstek hejtmana a radní pověřený zabezpečováním koordinace činností a strategií na úseku Veřejných služeb a zabezpečováním samosprávných úkolů v oblasti tvořené náplní činnosti odboru školství a dále v záležitostech odboru školství v záležitostech strategie, koncepce a mezinárodních vztahů

Jihomoravský kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Karlovarský kraj

Karlovarský kraj se nachází na západě území České republiky a vznikl rozdělením kraje Západočeského na Plzeňský a Karlovarský. Na severu a západě uzavírá území republiky státní hranicí s Německem, na východě sousedí s Ústeckým krajem a na jihu s krajem Plzeňským.

Karlovarský kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Kraj Vysočina

Vysočina nabízí nevyčerpatelný prostor pro volnočasové aktivity. Regionem vedou stovky kilometrů značených tras, které umožňují nespočet možností pro pěší nebo cyklistické putování. Rybníky a přehrady lákají k provozování vodních sportů a rybaření. V zimě se severní část kraje mění ve velký lyžařský ráj s desítkami kilometrů běžeckých stop pro závodní i rekreační lyžaře.

Jako jediný kraj v České republice se může Vysočina pochlubit třemi památkami zapsanými do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO – Historické centrum Telče, Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře a také bazilika sv. Prokopa a židovské město v Třebíči.

Vysočina je místem, kde se dá dobře žít, pracovat, podnikat a kam se dá přijet na návštěvu za poznáním a odpočinkem.

Kraj Vysočina podpořil akci Prezentiáda 2019.

Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj leží v severovýchodní části Čech. Hranici kraje tvoří z více než jedné třetiny státní hranice s Polskem v délce asi 208 km. Se sousedními Libereckým a Pardubickým krajem tvoří oblast Severovýchod, která patří mezi tři největší oblasti v republice jak rozlohou, tak počtem obyvatel. Posledním sousedem je kraj Středočeský. Krajská metropole Hradec Králové je od hlavního města Prahy vzdálená 112 km.

Královéhradecký kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Záštitu soutěži udělil radní Ing. Bohumil Bernášek, zodpovědný za školství."

Liberecký kraj

Liberecký kraj se rozprostírá na severu České republiky. Území zahrnuje sever České kotliny, Jizerské hory, západní Krkonoše s Krkonošským podhůřím a východní část Lužických hor. Nabízí tak vynikající přírodní i kulturní podmínky pro cestovní ruch, a to jak zimní (sjezdové i klasické lyžování), tak letní (cykloturistiku, horolezectví, koupání). Svou bohatou kulturně historickou tradicí, která se odráží ve velkém množství stavebních a historických památek i kulturních zařízení, naláká každoročně do regionu statisíce návštěvníků. Patří ke krajům s vyšším podílem dětí a nižším podílem starších lidí.

Liberecký kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj se nachází v nejvýchodnější části České republiky, přičemž k jejímu centru Praze je vzdálen zhruba 300 km vzdušnou čarou. Moravskoslezský kraj vznikl současně s ostatními 13 českými kraji 1. ledna 2001. Moravskoslezský kraj má rozlohu 5 427 km² a se svými téměř 1 250 000 obyvateli patří k nejlidnatějšímu kraji v naší republice. Vyznačuje se různorodostí přírodních podmínek, etnologických specifik i výraznými zvraty ekonomického vývoje posledních let.

Region se člení na šest turistických oblastí, z nichž každá má svůj specifický ráz (Jeseníky, Beskydy, Opavské Slezsko, Ostravsko-Karvinsko, Těšínské Slezsko a Poodří).

Moravskoslezský kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj se rozkládá ve střední části Moravy a zasahuje i do její severní části. Nejvýznamnější z hlediska národopisného je oblast Hané, z hlediska aktivního odpočinku pak pohoří Jeseníků. Přirozeným centrem regionu je město Olomouc s významnou památkou - sloupem Nejsvětější Trojice, jež je zapsán na seznamu UNESCO. Území je vymezeno okresy Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov a Šumperk, které dohromady tvoří 6,7 procenta celkové rozlohy České republiky.

Olomoucký kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Pardubický kraj

Pardubický kraj má rozlohou 4519 km2, žije v něm přes 505 tisíc obyvatel a průměrná hustota je 112 obyvatel na 1 km2. V kraji je 451 obcí, z toho 15 obcí s rozšířenou působností a 26 obcí s pověřeným obecním úřadem. Z celkového počtu obcí je 34 měst. Sídelním městem kraje je statutární město Pardubice.

Pardubický kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Plzeňský kraj

Plzeňský kraj leží na jihozápadě České republiky. Hranici kraje na západě tvoří státní hranice se SRN (Bavorskem), severozápadně leží kraj Karlovarský, severovýchodně kraj Středočeský a na jihovýchodě kraj Jihočeský. Svou rozlohou 7 561 m je Plzeňský kraj třetím největším v České republice, avšak počtem obyvatel 567 321osob se řadí na deváté místo v ČR a tvoří 5,4% z celkového počtu obyvatel ČR.

Plzeňský kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Středočeský kraj

Středočeský kraj leží uprostřed Čech. Velikostí, počtem obcí i obyvatel patří mezi největší kraje České republiky. Jeho rozloha (11 015 km2) zabírá 14% území ČR. Kraj zcela obklopuje hlavní město Prahu a sousedí téměř se všemi Českými kraji. Úzká vazba s hlavním městem a hustá dopravní síť činí polohu kraje mimořádně výhodnou. Míra nezaměstnanosti je dlouhodobě nižší proti republikovému průměru. K 31. květnu 2010 byla registrovaná míra nezaměstnanosti v kraji 6,9%.

tředočeský kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Ústecký kraj

Severozápad Čech je znám nejen svým bohatým průmyslovým odvětvím, ale také krásnou přírodou, která v sobě ukrývá ohromný potenciál stát se atraktivním místem pro turistiku. Rozmanitá příroda tvořena přírodními parky, rezervacemi, chráněnými krajinnými oblastmi doplněna o množství nadregionálně významných pamětihodností, to je Ústecký kraj.

stecký kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Zlínský kraj

Nikde v České republice nenajdete v jednom regionu tak rozmanité spektrum krajinné scenerie, folkloru, historických i technických památek jako právě ve Zlínském kraji. Žádná jiná turistická oblast vám nenabídne současně hory, manýristickou zahradní architekturu, lázně nebo vinobraní.

Stovky kilometrů horských túr, ať již pěšky, na kole nebo v zimě na běžkách. Tratě pro sjezdové lyžování, snowboarding. Valašské muzeum v přírodě - jedna z nejstarších památek lidové architektury v Evropě. Zámecká zahradní architektura v Kroměříži, od roku 1998 památka UNESCO, vás uchvátí svým kouzlem. Jen o pár desítek kilometrů dál směrem na jihovýchod máte možnost využít jedinečného prostředí a pramenů nejvýznamnějších moravských lázní Luhačovic. Ale to jsme již na hranicích Slovácka, kraje vína, folkloru a dobrých lidí. Zde si můžete pronajmout člun a během plavby po Baťově kanálu na řece Moravě poznat Zlínský kraj úplně jinak.

Zlínský kraj podpořil akci Prezentiáda 2019.

Partneři krajských kol

EXIT ROOM Zlín

Říkáš si někdy u sledování filmů, jak bys v situaci hrdinů jednal ty sám? Co bys udělal jinak a co stejně? A zda bys také zvládl všechny nástrahy a překážky a vychutnal si závěrečný happyend? Pak jsi v EXIT ROOMu správně! Napínavá hra pro dvou až pětičlenné týmy je pro tebe to pravé akční dobrodružství. Přijď k nám zachránit ponorku, vyloupit klub hazardních hráčů, uniknout z cely anebo vyřešit případ Sherlocka Holmese!

BrainFAQ Brno

Úniková hra je aktuálně jeden z nejpopulárnějších konceptů aktivního trávení volného času ve městech. Zjednodušeně se jedná o místnosti, do kterých zavíráme skupinky lidí a potom sledujeme na kamerách, jestli dokáží splnit všechny úkoly a dostat se ven. Ačkoliv to zní děsivě, spíše než bezmoc vás čekají záhady a radost z jejich rozluštění.

V Brně máme k dispozici dvě místnosti - Dědictví a Kukaččí hnízdo. Dědictví je esencí únikové hry v její originální podobě ze skalních dob, kdy o únikovkách věděl málokdo. Její hlavní předností je propracovaný příběh, který dřív nebo později pohltí i sebeodolnější hráče. Zápletkou této místnosti je hledání závěti dědečka Cyrila , významného muže historie Brna. Co se týče místnosti Kukaččí hnízdo, ta reflektuje aktuální trend únikovek - minimum zámků a maximum zážitku. Využíváme nové technologie, které herní zážitek posouvají o krok dále. Pracujeme s hráči od začátku až do konce v roli a naším hlavním cílem je umožnit hráčům, aby se do lehce děsivého příběhu plně vžili.

FUN SPACE laser/exit aréna České Budějovice

FUN SPACE laser/exit aréna České Budějovice je nové centrum nabízející jedinečnou formu zábavy pro malé i velké. Hrací prostory jsou, díky své lokaci v centru města, ideální pro zpestření volného času, a to pro organizované a neorganizované skupiny, rodiny s dětmi a firmy. Toužíte zažít vzrušující akci plnou adrenalinu v srdci Českých Budějovic? FUN SPACE je tou správnou volbou! Naše aréna je speciálně upravená pro účely akční, avšak bezpečné zábavy, kterou si ihned zamilujete Vy i Vaše děti. V naší nabídce najdete laser game, únikovou místnost a další doprovodné herní prvky (simulátor závodního vozu, fotbálek, kulečník...) K odpočinku a osvěžení je možné využit příjemné prostředí našeho baru. Laser game a úniková hra (exit room) jsou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají chuť vyzkoušet nový způsob volnočasového rozptýlení. Vaše zábava je naší prioritou. Na míru připravíme oslavy, dětské narozeniny, teambuildingy a jiné skupinové akce. Pozor, novinka! Díky nafukovacím překážkám a speciálnímu vybavení umíme udělat laser game arénu klidně i u Vás na zahradě! Pro více informací a rezervace navštivte FUN SPACE osobně ve 2. n.p. Obchodní galerie Dvořák, nám. Přemysla Otakara II. nebo na www.funspace.cz.

Mentos

Mentos je partnerem finále.