Trainee mode

Kdo jsou naši partneři?

Hlavní partner
Pořadatel
Spolupořadatel
Partneři finále
Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity
Ekonomicko-správní fakulta (MUNI ECON) je mladou a moderní fakultou Masarykovy univerzity. Každoročně vzdělává zhruba tři tisíce studentů prezenčního, kombinovaného či doktorského studia. Počtem podaných přihlášek ke studiu patří fakulta k nejžádanějším ekonomickým školám v České republice. Od roku 1994 zde úspěšně ukončilo studium přes 13 000 absolventů, kteří dle průzkumů velmi rychle a snadno zahajují svou pracovní kariéru. Nástupní platy absolventů ESF patří již několik let mezi nejvyšší na MU. Více se dozvíte na https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece Facebookové stránky fakulty: https://www.facebook.com/econmuni MUNI ECON je hlavním partnerem soutěže a v prostorách této fakulty se pořádá i finále.
Student Cyber Games
Student Cyber Games (zkráceně SCG) je studentská organizace, která s mottem "Hra školou" pořádá od roku 2003 soutěže pro základní a střední školy. V současné době organizujeme kromě Prezentiády také pIšQworky a rádi bychom časem přidali i další soutěže. Stále hledáme nejen nové soutěžící, ale i organizátory ze středních a vysokých škol, nebojte se tedy v kontaktech najít někoho sympatického a zeptat se, co to obnáší!
Deloitte
Deloitte je spolupořadatelem soutěže.
Mentos
Značka Mentos je známá díky svým unikátním žvýkacím bonbónům, které jsou dostupné ve skvělých mentolových a ovocných příchutích. V jejich typicky kulatém tvaru je svěžest i funkcionalita. V roce 2007 byla světu představena nová řada produktů Mentos – žvýkačky s tekutým jádrem. Lahodné či osvěžující, jemné či ostřejší – příchutě jsou k dostání hned ve třech různých baleních! Všechny žvýkačky jsou bez cukru s výtažkem ze zeleného čaje. Na naší soutěži se můžete těšit na osvěžení a ceny na finále.
Albi
Albi je česká firma, založená už v roce 1991 dvojicí vysokoškoláků. Nabízí více než 15 linií her - dětské hry, strategické hry, rodinné hry, logické hry, venkovní hry, hry pro dospělé a další. Mimo u Albi najdete také dárky, originální vychytávky, drobnosti a doplňky pro každou příležitost, která si zaslouží oslavu. Mimo to je ale Albi dlouhodobým partnerem jak Prezentiády, tak pIšQworek a každý rok věnuje do naší soutěže řadu deskových her.
Fluidum Té
Fluidum je tekutý bylinkový extrakt v biokvalitě k revolučně jednoduché přípravě nápoje! Jedná se o českou novinku, která se rozhodla v rámci svého rozvoje navázat spolupráci právě s Prezentiádou! Na finále nás tedy čeká bio osvěžení a zásoba tekutých bylinek pro vítěze. Cílem Fluidum Té je spojit bylinné tradice a nové technologie. Fluidum se vyrábí velmi šetrnou metodou jen z vody, bylinek, koření a mrazem sušeného ovoce. Pitnou vodu upravují, aby z ní odstranili chlór a další látky, které pro ni nejsou přirozené. Přírody si váží v její ryzí podobě, a proto také všechny další suroviny, potřebné pro výrobu Fluidum, jsou vždy v certifikované bio kvalitě.
Psaní Hravě
Projekt Psaní Hravě si klade za cíl zlepšit úroveň digitální gramotnosti tím, že pomáhá učitelům naučit sebe a své žáky psát všemi deseti - jednoduše, zábavně a online. Ve školách pomáhá učitelům žáky tuto dovednost naučit s online nástrojem Psaní Hravě pro školy. V současnosti je kurz dostupný v české (Psaní Hravě pro školy), slovenské (Písanie Hravo pre školy) a anglické variantě (TType for schools).
OnGlazz
Firma OnGlazz vtrhla v loňském roce na český a slovenský trh se svými skleněnými deskami. Ty se ihned staly obrovským hitem, a to především díky jejich preciznímu a originálnímu provedení. Zájemci si vybírají z mnoha designů, v nichž může být tato luxusní domácí dekorace vyrobena, a sami si desky v jednoduchých editorech navrhují. Díky tomu může firma uspokojit široké spektrum zákazníků. OnGlazz plánuje v blízké budoucnosti další expanzi své nabídky a chystá spoustu novinek. Vítězové obou kategorií naší soutěže se mohou těšit na speciální skleněné trofeje a poukazy.
Education.cz
Education.cz je projekt, který pomáhá studentům získávat zkušenosti v zahraničí. Věříme, že zahraniční zkušenost je skvělá příležitost, jak si otevřít svět a posouvat se v životě rychleji než ostatní. Každý má v sobě skrytý potenciál, abychom ho mohli pomáhat odhalit a podpořit, věnujeme se každému studentovi individuálně. Budujeme proto síť konzultantů a poradců, kteří pomáhají jednotlivým studentům najít jejich správnou vzdělávací cestu. Píšeme o zajímavostech ze zahraničí blog a nahráváme podcast Za hranice, abychom inspirovali všechny, kdo chtějí studovat za hranicemi.
pIšQworky
pIšQworky jsou podzimní týmová soutěž pro všechny studenty středních a žáky druhého stupně základních škol v oblíbené strategické hře piškvorky, které je pořádána spolkem Student Cyber Games od roku 2008. Soutěž má za sebou už jedenáct úspěšných ročníků, do kterých se zapojila více než polovina všech českých středních škol a pravidelně se jí účastní tisíce studentů. Hlavním cílem projektu pIšQworky je vzbudit v mladých lidech zdravé sebevědomí a podpořit jejich soutěživost, logické uvažování i trpělivost.
Scio
Scio založil v roce 1995 Ondřej Šteffl. V jeho počátcích byla snaha vytvořit profesionální testy pro přijímací zkoušky, které byly běžné v USA a u nás chyběly. Do povědomí se Scio dostalo především díky testu Obecných studijních předpokladů. Scio je vám tedy zřejmě blízké a my jsme rádi, že se nás i letos rozhodli finančně podpořit.
Prezi
Prezi je cloudový prezentační software a nástroj pro vytváření prezentací. Produkt používá zoom uživatelské rozhraní a umožňuje uživatelům zobrazování a procházení informací v rámci 2.5D nebo paralaxy 3D prostoru. Jedná se o unikátní alternativu známého PowerPointu a do naší soutěže věnovali pro ty nejlepší týmy poukazy na své placené funkce.
Pedagogický diář
Pedagogický diář je nový efektivní pedagogický nástroj, který plní roli pracovního i osobního diáře, učitelského zápisníku, inspirujícího a motivačního materiálu i (sebe)reflexního nástroje. Přináší stabilitu do plánování školního roku, vzdělávacích aktivit i osobního života. Nabízí instantní inspiraci do dnů, ve kterých jí není dostatek v podobě citátů a textů, které připravují čeští učitelé a moderní vzdělávací instituce. Nabízí nástroje pro evaluaci i (sebe)reflexi. V neposlední řadě nabízí dostatek prostoru pro individuální úpravu obsahu a originální design z grafické dílny českého papírnictví Papelote. Pedagogický diář podporuje české učitele v jejich profesní dráze i osobnostním růstu. Učitelé vítězných pěti týmů z obou kategorií získají tyto diáře a s tím také více prostoru pro radostné učení. Učitelé ostatních týmů dostanou poukaz na slevu 50%.
TEPfactor
TEPfactor je partnerem finále.
Doller
Jsme DOLLER a pomáháme lidem plnit sny. Začalo to nedatovaným motivačním Diářem, který vyvolal obrovský boom. Naši zákazníci si náš originální Diář vyráběný v Česku opravdu zamilovali. Dneska jej doplňují další nástroje na plánování, které si svou funkčností, jednoduchostí i designem oblíbíte. Plánování ale není všechno. Proto jsme se spojili se špičkovými odborníky a společně pořádáme workshopy/webináře pro jednotlivce i firmy. Pomáháme tak v oblasti osobního rozvoje, plánování, ale i kreativity. O tom, že naše úsilí má smysl, svědčí nejen pravidelná doporučení na stránkách periodik jako je Forbes Česko, ale především už víc než 100 000 spokojených zákazníků. Ti všichni s námi razí motto Žij své sny!
Isibalo
Isibalo je vzdělávací platforma zaměřená na matematiku, fyziku a chemii. Snaží se pomoci najít si cestu k těmto předmětům a lépe se v nich orientovat. Nabízí videa a materiály, které mnohým studentům pomohly zvládnout probíranou látku na základní, střední i vysoké škole. Prvních pět týmů z obou kategorií Prezentiády se již nebude muset trápit s těmito předměty, protože jim Isibalo nabízí měsíční předplatné, ve kterém si budou moci vše procvičit a lépe pochopit věci, které se chtějí naučit.
JakSeRychleNaučit
JakSeRychleNaučit je projekt vytvořený s cílem pomoci studentům učit se efektivně a rychle v souladu se současnými vědeckými poznatky na poli učení. Honza Kohut, který stojí za tímto projektem, se danému tématu intenzivně věnuje již přes pět let a své znalosti a zkušenosti předává skrze články na blogu, videa na YouTube a online kurzy. Jeho obsah pomohl již více než půl miliónu studentům. Postupující do odpolední části finále Prezentiády 2021 od něj dostanou plakáty s příručkami, které jim usnadní jejich studium.
Chip
Chip je český tematický časopis zaměřený na informační technologie. První číslo bylo vydáno v lednu 1991 a od té doby vychází v měsíční perioditě. Do naší soutěže věnoval Chip předplatné na své časopisy pro tři nejlepší týmy v obou kategoriích.
Mensa ČR
Mensa je mezinárodní organizace sdružující lidi s IQ mezi horními dvěma procenty populace, má přes 130.000 členů ve sto zemích světa. Mensa ČR nabízí svým 5.000 členům i veřejnosti intelektuální stimulaci prostřednictvím zájmových skupin, místních i celostátních setkání, přednášek, exkurzí a především přátelského prostředí. Mensa ČR vydává časopis, je zřizovatelem gymnázia pro nadané děti v Praze, podporuje rozvoj nadaných dětí po celé republice, realizuje soutěž Logická olympiáda a má mnoho dalších projektů. Mensa ČR také provádí testování IQ veřejnosti a pořádá mezinárodní akce a zahraniční exkurze. Mensa věnuje poukazy na testování IQ prvním čtyřem týmům z obou kategorií.
KAVE footwear
Značku založila v roce 2015 designérka Eva Klabalová poté, co pracovala pro velké značky z Evropy i Ameriky. Jedná se o české tenisky vyrobené ze zbytkových materiálů ve zlínské továrně na Baťovských strojích první poloviny minulého století . Vyrábí se pouze v limitovaných kolekcích, s minimální ekologickou stopou. Díky speciální výrobní technologii je každý model Kave naprostý originál. Na naší soutěži se můžete těšit na finálový slevový kód a taky poukaz na tenisky dle vlastního výběru pro vítěze!
Artiffine
Artiffine je nová značka pečující kosmetiky, založená bývalým finalistou Prezentiády Martinem. Vlajkovou lodí je pleťové sérum Hilda. To v sobě kombinuje duo kyseliny hyaluronové pro komplexní hydrataci, lásku k přírodě a zvířatům, vášeň pro tvorbu a hrdý český původ.