Workshopy

Prezentační dovednosti jsou obsáhlé téma, které se nedá naučit přes noc. Chce to hodně praxe, času a jen málokdo z nás k tomu byl ve větší míře veden. Máte ale štěstí, protože vy na to nejste sami! My, organizátoři Prezentiády, jsme tu od toho, abychom vás provedli sérií workshopů a kurzů na prezentační dovednosti a na konzultacích vám pomohli s jakýmkoliv problémem, který vás trápí.

Celý proces přípravy jsme shrnuli do 3 oblastí, na které zaměříme naše workshopy. Každý workshop proběhne 2x v jednom týdnu, a to vždycky v úterý a ve čtvrtek od 18 hodin na oficiálním Discordu Prezentiády.

Součástí struktury je i nadrámcový workshop zaměřený na práci s umělou inteligencí. Dozvíte se, jak tuto vymoženost moderní doby lze efektivně využít při tvorbě prezentací.

Workshopy na míru

Zajímá vás něco víc, než naše připravené online workshopy? Ať už jste škola, firma nebo jiná organizace, přijedeme za vámi a připravíme pro vás workshop prezentačních dovedností na míru! Orientační cena za workshop je 2 000,-.

Chcete vědět víc? Ozvěte se na hegenbart@scg.cz!

Na co se můžete těšit?

První krok je nejtěžší | úterý 13.2. v 18.00 | čtvrtek 15.2. v 18.00

lektorka: Sára Uvízlová

Na prvním workshopu se zaměříme na obsah prezentace. Řeč přijde na cílovou skupinu, zapojíme naše kreativní mozkové závity a ukážeme si hlavní zásady při tvorbě struktury prezentace. 

Naše workshopy jsou koncipovány s důrazem na praktické aktivity. Teoretické znalosti, kterým se tento workshop věnuje, si můžete aktualizovat prostřednictvím našeho Youtube kurzu, které jsou obsaženy v dílech 1-4.

 

AI.pptx | čtvrtek 22.2. v 18:00

lektor: Vítězslav Kříž

Chcete se naučit, jak efektivně využívat umělou inteligenci pro práci s textem? V tomto interaktivním online workshopu se dozvíte, jak pomocí AI brainstormovat, strukturovat texty, sumarizovat informace a mnoho dalšího. 

Naučíme se psát PROMPTy, což je klíč k efektivní komunikaci s AI. Pochopíte, jaký význam má tón, formát a cílová skupina i při přípravě prezentace. Přidejte se a rozšiřte své dovednosti v práci s AI nástroji! Alespoň free účet na ChatGPT výhodou.

 

Na co grafika | úterý 27.2. v 18.00 | čtvrtek 29.2. v 18.00

lektorka: Emília Šterbáková

Třetí workshop je ve znamení grafického zpracování prezentace. Pod lupu si vezmeme různé grafické nástroje a prostředky, se kterými při tvorbě vizuální stránky prezentace můžeme pracovat. 

Naše workshopy jsou koncipovány s důrazem na praktické aktivity. Teoretické znalosti, kterým se tento workshop věnuje, si můžete aktualizovat prostřednictvím našeho Youtube kurzu, které jsou obsaženy v dílech 5-6.

 

Umění mluvit | úterý 5.3. v 18.00 | čtvrtek 7.3. v 18.00

lektorka: Lucia Šebová

Umíš mluvit? A víš to jistě? Na čtvrtém workshopu půjde o verbální a neverbální komunikaci a její důležitosti při projevu. Nevyhneme se ani tématu improvizace.

Naše workshopy jsou koncipovány s důrazem na praktické aktivity. Teoretické znalosti, kterým se tento workshop věnuje, si můžete aktualizovat prostřednictvím našeho Youtube kurzu, které jsou obsaženy v dílech 7-10.