Prezentování pod Ještědem

08.04.2013 | Jiří Erhart | Soutěžní kola

Po dlouhém roce zavítala Prezentiáda zpět na liberecké Gymnázium F. X. Šaldy. Krajské kolo soutěže ovládli studenti z Gymnázia Nový Bor a právě kluci z týmu POOR INDUSTRIES si s sebou odvážejí titul mistrů kraje v prezentování.

Soutěž byla do poslední chvíle napínavá. Oba týmy, ač jsou nováčky na tomto poli, se se svým úkolem popraly svědomitě a jejich prezentacím nechyběla originalita.

Kluci z vítězného týmu představovali, jak by chtěli být ve škole hodnoceni. Jejich cílem bylo zvýšit motivaci žáků prostřednictvím hodnocení. Přišli i s nápadem na rozdělování jídla ve školních jídelnách podle prospěchu nebo se systémem tetování, které bude ukazovat schopnosti žáků.

Slečny z Nového Boru, 3 LADIES, nám oproti tomu představily svého dokonalého učitele. Takže, pánové, jakmile půjdete učit, nezapomeňte na dokonale padnoucí oblek a buďte jednoduše okouzlující.

3 LADIES hezky učesaně  představily svou ideu, ale bohužel jim vypověděla paměť a skončily v půlce časového limitu. Po odečtení časové penalizace tak nakonec skončily druhé a Liberecký kraj na finále pojede reprezentovat tým chlapců. Všem děkujeme a těšíme se příští rok nashledanou.

Výsledky:

1. místo: POOR INDUSTRIES (Gymnázium Nový Bor) ve složení: Jiří Matela, Ondřej Mareš, Jan Balaš

2. místo: 3 LADIES (Gymnázium Nový Bor) ve složení: Kristýna Anna Hodečková, Anna Pinkavová, Denisa Srbková

Galerie

 

1. místo POOR INDUSTRY (VOŠ sklář. a SŠ, příspěvková organizace, Nový Bor) ve složení: Jiří Matela, Ondřej Mareš, Jan Balaš
2. místo 3 LADIES (VOŠ sklář. a SŠ, příspěvková organizace, Nový Bor) ve složení: Kristýna Anna Hodečková, Anna Pinkavová, Denisa Srbková