Staň se hrdinou VŠEM a příprav se na skvělou výhru!

26.03.2013 | Lenka Purteková | Partneři

Nejen týmy se mohou těšit na zajímavé ceny. VŠEM v soutěži Hrdina VŠEM ocení také ty nejstatečnější jednotlivce, kteří se nebudou bát předvést a osloví porotu svým výkonem.

 

Účastníky Prezentiády čeká nelehký úkol. Aby uspěli, musí se v první řadě probojovat do finále. A to není snadná cesta, musí během ní překonávat rozličné překážky v podobě nervozity, strachu či technologických novinek. Při své misi za vítězstvím musí předvést komunikační a prezentační schopnosti, být kreativní  - prostě lepší než ostatní týmy. Stát se nejlepším může však jen jeden tým, který si pak odnese nejen respekt ostatních, ale i zajímavé ceny. Kromě týmového ocenění mohou však soutěžící uspět i v individuální soutěži. Ten, kdo bude vynikat, kdo osloví porotu, kdo se nebude bát a předvede nejlepší výkon, se může stát Hrdinou VŠEM. „Ti, kteří svůj tým dokážou vést až do cíle, studenti, kteří svými výkony inspirují další účastníky a z pohledu okolí jsou něčím výjimeční, chce Vysoká škola ekonomie a managementu odměnit a proto letos poprvé udělíme cenu „Hrdina VŠEM,“ vysvětluje ředitelka pro strategii a rozvoj VŠEM Lucie Čunderliková.

Výherce této ceny získá jedinečnou možnost vyzkoušet si natočení své prezentace v rámci profesionální platformy E-learningu VŠEM, předvést své prezentační dovednosti v praxi. Získá možnost postavit se před kameru a za odborné pomoci si na vlastní kůži vyzkoušet pocit, který mají všichni moderátoři. Cílem této ceny v rámci Prezentiády je dát příležitost jednotlivcům, aby ukázali své schopnosti. 

Šance jak rozvinout své prezentační a komunikační dovednosti, jak okusit nové prostředí a získat nové znalosti a potkat nové kamarády je hlavním cílem celé Prezentiády a VŠEM jako spolupořadatel se snaží tento cíl podpořit například i věnovanými oceněními či právě cenou Hrdina VŠEM. Prezentiáda je soutěž, která dokáže pohltit úplně každého.

Vysoká škola ekonomie a managementu věří, že povzbudí všechny účastníky ke skvělým výkonům a že najde toho pravého hrdinu.

„Za celý tým VŠEM držíme všem palce,“ vzkazuje Lucie Čunderliková.