Přemož draka a vyhraj tablet. Prezentiáda se počtvrté vrací!

26.02.2013 | Adéla Šrutová | Organizace

Mistrovství ČR středních škol v prezentačních dovednostech Prezentiáda 2013 je čvrtým ročníkem soutěže, která se snaží hravou formou naučit středoškoláky prezentačním dovednostem a sebevědomému vystupování. Přihlas se do Prezentiády a ukaž ostatním, jak se má prezentovat!

 

Skvělá atmosféra, spousta nových přátel a možnost zlepšit své schopnosti

 

Prezentiáda je soutěž v prezentování pro tříčlenné týmy středoškoláků. Jejich úkolem je do 22. března 2013 vytvořit prezentaci na téma "Dokonalý učitel" nebo "Jak bych chtěl/a být ve škole hodnocen/a" a doprovodit ji desetiminutovým slovním komentářem. Každá škola smí nominovat do soutěže až tři týmy. Odborná porota hodnotí slovní projev, vizuální kvalitu, týmovou spolupráci, nápaditost zpracování, pohotovost reakcí, schopnost improvizace a celkový dojem. Klání se uskuteční ve všech čtrnácti krajích. Finále se bude konat v sídle Vysoké školy ekonomie a managementu v Praze.

Bez pedagogů by to nešlo

Ucelené vystupování a schopnost přesně formulovat svá stanoviska, to jsou hlavní přínosy pro soutěžící Prezentiády. Naší motivací je ve studentech podpořit zdravé sebevědomí, odvahu a jejich vzájemnou spolupráci. Sami vidíme, po absolvování vysokých škol a začlenění se na trhu práce, jak jsou tyto schopnosti v dnešní době důležité. Proto děkujeme všem pedagogůmkteří pomáhají nám i svým studentům a podporují je v soutěži Prezentiáda.

Prezentuj své nápady a probojuj se až do finále!

Stačí (1) najít učitele, který vás přihlásí, (2) sestavit tříčlenný tým a (3) vymyslet prezentaci na jedno z výše zmíněných témat. Nakonec vás učitel přihlásí na webu Prezentiády a vy směle pokračujete soutěžit o postup do krajského kola.

Na ty nejlepší čeká hromada cen

Rok školného na VŠEM zdarma, tablety, školení v prezentačních dovednostech od odborníků, projektor, monitory, knížky. Ani to všechno nepoberete.

Nehraj si na hrdinu. Buď jím. Prezentiáda 2013!