Prezentiáda 2011: už v pátek se rozhodne o vítězi

12.04.2011 | Pavel Šíma | Organizace

Finále se blíží mílovými kroky. Na nejlepší prezentiádníky republiky se už těší porota i organizátoři. V pátek se všichni sejdou v prostorách VŠEM, aby si užili skvělou show a odnesli si nadupané ceny. Čtrnáct týmů se utká o titul mistů Prezentiády 2011.

Prostory Vysoké školy a managementu se v pátek 15. dubna otevřou pro všechny vítězné týmy krajských kol. Pro prezentování jsou připraveny rovnou dva sály! Jeden z nich bude určen pro hlavní prezentování soutěžících, a tedy i pro porotu a publikum. V druhém sálu se představí partneři soutěže Prezentiáda – společnosti jako je BenQ, Microsoft a další. Také bude sloužit jako odpočinková místnost, kde se budou moct týmy připravit těsně před tím, než vyrazí prezentovat, nebo se tu budou moct po svém výkonu zregenerovat.

 

Po celý den bude také pro soutěžící připraveno lehké občerstvení. Na řádný oběd si mohou soutěžící odskočit do místní menzy. Využít k tomu mohou hodinovou pauzu, která bude přibližně v poledne.

K dispozici také budou tři mikroporty pro prezentující, které se dají jednoduchým způsobem uchytit před začátkem vlastní prezentace. Prezentér je samozřejmostí, takže soutěžící mohou svou prezentaci přepínat odkudkoliv. Během soutěže bude stejně jako v loňském roce pořizován videozáznam všech vystoupení.

Prezentiádníci budou vystupovat před šestičlennou vysoce kvalifikovanou porotou.

  • Mgr. David Matoušek, MBA – zástupce generálního partnera VŠEM – ředitel informačně-poradenského centra
  • Mgr. Ing. Richard Malovič – předseda občanského sdružení Student Cyber Games, pořadatele soutěže
  • Ing. Bořivoj Brdička, Ph.D. – odborník z Katedry informačních technologií Pedagogické fakulty UK
  • Karel Kos – zástupce hlavního partnera BenQ, produktový manažer
  • Ondřej Němeček – zástupce hlavního partnera Lenovo
  • Pavel Klaška – zástupce mediálního partnera Nový Profit, ředitel vydavatelství Stanford

Těchto šest pánů rozhodne o tom, který tým se bude radovat z tituly mistrů Prezentiády 2011 a odveze si domů notebooky Lenovo a které týmy si rozdělí další velmi atraktivní ceny.

Teď už zbývá jen ne-kok-tat!