Virtuální svět na SSŠVT v Praze

04.04.2011 | Lubomír Lukeš | Soutěžní kola

 

Jak to probíhalo ve virtuální škole SSŠVT v Praze? Kdo se probojoval do krajkého kola přes všechny nástrahy budoucnosti?

Je ráno 4. dubna a v 9 hodin odstartovalo krajské kolo Prezentiády pro Středočeský kraj.  Po úvodním proslovu, uvítání poroty a menších technických problémech začal tým City arts se svojí prezentací. Projížďka metrem po celé Lysé nad Labem mezi školními budovami byla vskutku strhující. Tým Adminů vsázel na nové technologie, společně s týmem Nameless. Tým Bufetovi cestoval společně s Julesem Vernem z hlubokého moře až do bufetu. Odbornou porotu se snažil tým JA-DA-MI z Kutné Hory nalákat na mladé učitelky v bikinách. Bohužel to mu nestačilo pro postup do finále.   Vítězný tým Elita národa (Radim Bobek,  Marin Matouš a Jiří Kozmér ) z Gymnázia Dr. Josefa Pekaře vyhrál pomocí srovnání vývoje dopravy a školství a také uvedením zdrojů na konci prezentace.   Druhým týmem byl tým Jedi-Team z Gymnázia v Nymburce se svými Nymburskými novinami „Nymburské splašky“ Kapitínem byl Jiří Černý a jeho kolegové Jan Dočkal a Matouš Plaňanský. Třetí tým White Man z VOŠ a SPŠ Kutná Hora vyhrál vlastní grafikou a také dobrým přednesem. V čele týmu byl Ondřej Pelák se spolužáky Lukášem Vaňhalem a Janem Kukalem.

1) Elita národa-Radim Bobek,  Marin Matouš a Jiří Kozmér , Gymnázium Dr. Josefa Pekaře

2) Jedi-Team- Jiří Černý ,Jan Dočkal a Matouš Plaňanský, Gymnázium Nymburk

3)White Man-Ondřej Pelák ,Lukáš Vaňhal, Jan Kukal  , VOŠ a SPŠ Kutná Hora

Fotogalerie zde

Vítězná prezentace

1. místo Simply Clever (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav) ve složení: Radim Bobek, Martin Matouš, Jiří Kozmér
2. místo Jedi-team (Gymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk) ve složení: Jiří Černý, Jan Dočkal, Matouš Plaňanský
3. místo White man (VOŠ, SPŠ a JŠ s právem SJZ, Kutná Hora) ve složení: Ondřej Pelák, Lukáš Vaňhal, Jan Kukal