Na Vysočině dobojováno

29.04.2010 | Michal Meluzín | Soutěžní kola

V zasedací místnosti jihlavského gymnázia patřilo čtvrteční dopoledne plátnu, projektoru, poweprointu a zejména čtyřem odvážným týmům středoškolských studentů.

Krajského finále prezentiády na Vysočině se účastnili vyslanci ze Žďáru, Nového Města, Havlíčkova Brodu a reprezentace domácího gymnázia. Krátký úvodní proslov doplněný i milým přivítáním „domácího“ pana ředitele brzy vystřídaly powerpointové prezentace s velice zajímavým doprovodem. Nechyběla divadelní vložka a do Jihlavy zavítal i sám Albert Einstein.

 

Přes vysokou kvalitu všech prezentací zejména po vizuální stránce se pětičlenná porota na celkovém vítězi shodla jednoznačně a poslala do celorepublikového finále domácí tým Fatal Error, jehož členové dokázali svým vystoupením zaujmout nejvíce. Porota pak nejenže předala věcné ceny od partnerů soutěže Microsoft, Logitech, Boxed či BenQ, ale poté ještě setrvala a podiskutovala s částí studentů i jejich pedagogů o úrovni prezentací i případných doporučeních na zlepšení.

 

Konečné pořadí:

1. Místo: Tým Fatal Error z Gymnázia Jihlava, ve složení Martin Hurych, Jiří Kazda, Petr Kopřiva

2. Místo: M-R-K z Havlíčkova gymnázia, ve složení Robin Fučík, Martin Kubíček, Jiří Kletečka

3. Místo: Novoměšťáci z SOŠ Nové Město na Moravě, ve složení Jitka Dusová, Nikola Peňázová, Josef Střešňák

 

Fotogalerie ZDE

 

Vítězná prezentace


1. místo Fatal Error (Gymnázium Jihlava, Jihlava) ve složení: Martin Hurych, Jirka Kazda, Petr Kopřiva
2. místo M - R - K (Gymnázium Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod) ve složení: Robin Fučík, Martin Kubíček, Jiří Kletečka
3. místo NOVOMĚŠŤÁCI (Střední odborná škola, Nové Město na Moravě) ve složení: Jitka Dusová, Nikola Peňázová, Josef Střešňák
Přejít na detail kola