) Postupující budou známi už dnes večer - Prezentiáda

Postupující budou známi už dnes večer

20.04.2010 | Pavel Šíma | Organizace

Vyhlášení výsledků má oproti původnímu plánu jeden den zpoždění. Většině soutěžících to ale nemusí vadit. Přes devadesát procent z nich postupuje do krajských kol.

Téměř ve většině krajů už je seznam postupujících známý a pro přihlášené týmy příznivý. Skoro každý postupuje. Finální seznam postupujících bude hotový dnes večer. O postupu se soutěžící dozvědí ze zpráv na webu a na facebooku a také z mailu, který jim pořadatelé zašlou.

Jednodenní zpoždění oproti původnímu harmonogramu bylo způsobeno posunutím uzávěrky přihlášek ze středy na pátek. "U některých škol došlo během registrace k technickým problémům, které se bohužel kvůli víkendu musely řešit až v pondělí 19.4.," zdůvodnil drobné zpoždění vedoucí soutěže Marek Palička.

Organizátoři zajišťujíí, aby vše probíhalo hladce a snaží se účastníkům soutěže vyjít vstříc. "Věřím, že soutěžící nám toto zdržení prominou a jsem přesvědčen, že pokud by byli na našem místě, také by upřednostnili prodloužení termínu přihlašování nad dodržením pondělího zveřejnění výsledků," dodal Palička.