) První týmy odevzdaly své prezentace - Prezentiáda

První týmy odevzdaly své prezentace

11.04.2010 | Pavel Šíma | Organizace

Do uzávěrky přihlášek, která je v pátek, zbývá ještě pět dnů. Organizátoři přesto s potěšením přijali už několik přihlášek.

Úplně prvními přihlášenými byli borci z týmu „Dlouhý, široký a bystrozraký,“ z AHOL Střední odborné školy v Ostravě. „Makali jsme na tom dlouho. Pořád jsme to chtěli vyšperkovávat,“ řekl o odevzdané prezentaci kapitán týmu Josef Stolař.

Josefův tým se skládá ze tří kluků. Všichni jsou spolužáci a chodí do prvního ročníku. „My jsme ze třídy se specializací na veřejnoprávní činnost, kde se učíme být ve styku s veřejností, a toto je podle mě dobrá příležitost, jak si to zkusit s širším publikem,“ zdůvodnil Honza rozhodnutí přihlásit se do soutěže a zároveň přiznal, že je zaujaly i ceny, které se v Prezentiádě dají vyhrát.  „Podle mě jsou ceny šílené. Málokterá soutěž takové poskytne. To pro nás určitě byla také motivace.“

O své prezentaci ale Josef kvůli konkurenci nechtěl nic prozradit. „To si necháme pro sebe,“ odpověděl na otázku po použitých fintách.

Přidejte se k Josefovi a jeho týmu v soutěži o skvělé ceny za sto tisíc. Své prezentace můžete odevzdávat přes přihlašovací formulář až do pátku 16. dubna.