Soutěžící čeká cenový nášup

25.03.2010 | Pavel Šíma | Ostatní

V Prezentiádě jde vyhrát ceny v celkové hodnotě sto tisíc korun. Na své si přijdou studenti i školy. Poražte všechny soupeře a odvezte si v květnu ze sídla Microsoftu tři našláplé Xboxy 360 plus projekor a obrovský LED panel BenQ.

Celorepublikové finále

 

Supervýkonnou konzoli Xbox 360 od Microsoftu dostane každý člen vítězného týmu. Na této skvělé mašince na zábavu si nejen z pohodlí gauče zahrajete nejnovější gamesky, ale můžete si na ní také s přáteli pustit film, hudbu nebo si prohlížet fotky ze včerejší pařby. Konzoli snadno propojíte se svým počítačem a krom klasických do ruky padnoucích gamepadů je možno na ni napojit všemožné další periferie – kytary a bubny ke Guitar Herovi nebo obyčejnou klávesnici.

 

Konzole se ale nemusí líbit každému. Proto je pro vítězný tým nachystána i poukázka od společnosi Boxed v hodnotě pět tisíc korun. Sami si vyberte, jak se chcete za svou vydřenou prezentaci odměnit.

 

Pokud se Vám podaří soutěž vyhrát, s prázdnou nebude odjíždět ani váš výpočetkář a určitě vás bude čekat pochvala od ředitele, protože vaše škola bude o projktor a LED panel bohatší. Projektor MP 525 je vybaven nejmodernější technologií krátkého promítání, takže si jej ve škole budete moct namontovat prakticky kamkoliv. Třeba i do šatny na tělocvik. Stěna, na kterou budete promítat, dokonce nemusí být ani bílá. Také čtyřiadvaceti palcový LED panel V2400 Eco se bude určitě vyjímat v každé učebně. V porovnání s LCD panely nabízí daleko vyšší kontrast a pestřejší barvy. Videa v hodinách biologie už nikdy nebudou tak šedivá jako dřív.

 

 

Závidět vítězům nebude muste ani druhý a třetí tým. Každý člen těchto týmů bude mít po cestě domů plné ruce repráčkůod Logitechu Pure-Fi Express a Logitech X-210. Místo si ale budou muset najít i na diplomy a medaile.

 

A vlastně na finále stačí už jenom přijet. Úplně každý, kdo se do sídla Microsoftu v Praze dostaví, totiž dostane univerzální nabíječku od společnosti Boxed.

 

Krajská kola

 

Nemyslete si ale, že chceme odměňovat jen těch čtrnáct nejlepších týmů, které se dostanou na finále. Už na krajských kolech dostane každý účastník dva počítačové časopisy – Extra PC a Jak na Počítač. Členové prvních tří týmů v každém kraji dostanou také vytříbenou klíčenku od BenQ. Na turnaj s sebou určitě vemte i svého výpočetkáře. I pro něj si BenQ připravilo dárečky a i oni dostanou dva časopisy.

 

No a nejlépe na tom samozřejmě budou vítězové, kteří dostanou překvápko od Logitechu a trička Microsoft, která budou podobně jako v pIšQworkách sloužit jako dres pro finále v Praze. Jejich učitel navíc dostane knížku Snadno a rychle: Microsoft PowerPoint od partnera Extra Publishing, ze které bude moci čerpat další cenné rady při výrobě prezentace na finále.

 

Samozřejmě v Prezentiádě jde nejvíc o to, abyste se něco naučili. Víme ale, že radost z tvůrčí práce a ze hry se ještě násobí radostí z vyhraných cen. Doufáme, že se vám líbí, jaké jsme pro vás připravili, a přejeme hodně štěstí při jejich vyhrávání.