Zábavná Odyssea

19.04.2024 | Dalibor Štěpán | Soutěžní kola

Na nedávném Krajském Kole Prezentiády, konaném 19.4. na Gymnáziu Matyáše Lercha, se sešlo několik zajímavých týmů s neobyčejnými názvy jako Cácory, Rekorďáci, Morbid, Intimní módisti, Letušky a Agroši. Každý z těchto týmů představil svůj projekt s jedinečným stylem a osobitostí. Od humoru po vážné témata, od kreativních řešení po praktické aplikace, prezentace nabídly širokou škálu nápadů a inspirace. Porota měla náročný úkol vybrat ty nejlepší prezentace, které by zaujaly nejen svou kvalitou, ale i originalitou. Krajské Kolo Prezentiády bylo plné překvapení, zábavy a samozřejmě trochy bláznovství!

Tým Cácory rozproudil atmosféru svým jedinečným stylem a humorom. Jejich prezentace byla plná života a spontánnosti, přičemž se jim podařilo získat srdce publika.

Skupina Rekorďáci představila svůj projekt s odhodláním a ambicí. Jejich prezentace nabídla inspiraci a nové pohledy na témata Guinessovy knihy rekordů.

Tým Morbid se odvážně pustil do temnějších témat. Jejich prezentace o smrti slečny s psychickými problémy byla provokativní a emocionálně silná, přičemž vzbudila rozporuplné reakce.

Skupina Intimní módisti předvedla svůj projekt s jemností a důvtipem. Jejich prezentace oslovila srdce posluchačů a přinesla nové perspektivy.

Tým Letušky přinesl do síně realitu s jejím tématem o přežití pádu letadla. Jejich prezentace byla plná energie, což okamžitě zaujalo.

Skupina Agroši se zaměřila na praktické a užitečné aspekty svého tématu intimita. Jejich prezentace byla dobře spracovaná, přičemž dokázala oslovit praktické myslitele.

1. místo Cácory (OA, SOŠ knihovnická a VOŠ, Brno) ve složení: Jolana Ondroušková, Erika Spáčilová
2. místo Rekorďáci (OA, SOŠ knihovnická a VOŠ, Brno) ve složení: Martina Skulínková, Vojtěch Zahradník, Jan Svoboda
3. místo Morbid (OA, SOŠ knihovnická a VOŠ, Brno) ve složení: Amálie Metelková, Jaroslav Písek