) Postupující týmy do online kol - Prezentiáda

Postupující týmy do online kol

06.04.2021 | Jana Vítová | Organizace

Nominační kola máme za sebou. Prošli jsme vaše prezentace a vybrali týmy, která se budou ucházet o místa na finále. Tak se podívejte, jestli i vy jste mezi nimi! 

Za základní školy to jsou týmy: 

PŠŠŠT - ZŠ s MŠ sv.M. Križina

ŠTĚSTÍČKA - Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim

Jana + Lucie z Oblačné - Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace

Aneta + Silva z Oblačné Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace

Manna Základní škola, Hradec Králové, tř. SNP 694

Prezentace Jinak Základní škola Vsetín, Rokytnice 436

Cool Mädchen Základní škola Vsetín, Rokytnice 436

Asociace Bláznivých Špaget Základní škola Vsetín, Rokytnice 436

MAKAJI Základní škola Vsetín, Luh 1544

Tři realistky Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace

TERNAT Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tall and Small Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Kyselica Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tři odstíny úžasu Základní škola Pardubice, Štefánikova 448

Tea Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305

skupina Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305

Renekton Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305

Muffin Team Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305

SPN Základní škola Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace

TWEE Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy

Extrém3 Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace

ŽANDY Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace

Kačenky na procházce Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Praha 6, Sušická 29

P.Š.T. Základní škola Antonína Bratršovského

Fieramente Základní škola Antonína Bratršovského

pottercrew Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov

lazy team Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov

CTJPP Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov

Relativita Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace

TI SKVĚLÍ Základní škola a Mateřská škola Velká Losenice, příspěvková organizace

Komenďáci Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace

Ryby Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace

polopate Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika, Budimír 11

Fryčová a Hynčicová Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Dobrá otázka Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Nějaký dvě zrzavý mrzimorky Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

Fyzikářky z tercie Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

Hoši od Zruče Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Felix Felicis Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

ELLIA Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137

λ (Lambda) Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

VoBa v pyžamu Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

VIDO Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680

Igor Tesílek Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680

Osmičky🎱 Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8

čerpáno ze stránky google Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8

Verity Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

DC Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Bobři z České Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

HuDoTo Gymnázium Žďár nad Sázavou

OSM Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník, příspěvková organizace

KEIN NAME aneb trošičku nasdílení Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník, příspěvková organizace

MAMIPE Gymnázium sv. T. Akvinského

Bububuu Gymnázium sv. T. Akvinského

dobrá otázka Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

Anliška Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

Titáni Gymnázium Pacov

Wigidřeváci Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Olgíci Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

EPICENTRUM Gymnázium M.R.Štefánika

Narcisy Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace

Borci z tercie Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace

"No Name" Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace

Tři Mušketýrky Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932

Piškotrio Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932

GDPR Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347

VIT Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

CHIA Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

BATERKA Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Tvarohový buchty Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211

THE SHARKS Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211

Hypeople Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211

InfoTeam Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace

Muchomůrky Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Holky z primy Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

H3O Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Pátečáci EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií

Nahlas EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií

ŠtěMich 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Holky z naší školky Pražské humanitní gymnázium, školská právnická osoba

Za střední školy to jsou týmy:

 

Máj Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

SEXTÁNKY Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace

Mångata Gymnázium Žďár nad Sázavou

Blue Lion's Heart Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5, Preslova 25

OT^2 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197

Kráska a zvíře Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

DIVNOTVOŘI Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20

Doc-three Doctrina - Podještědské gymnázium, s.r.o.

Světlušky Střední zdravotnická škola, Šumperk, Kladská 2

K B K Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3

P&O - Péťa a Olda Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23

roboClub Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451

Velkokohouti Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II

Ranní Syndrom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287

Poppy Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680

Prostě musíš být alespoň trochu secesní. Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3

Srdcová trojka Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932

miketky Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace

Sněhuláci Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

TÝM 1 Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace

Lékořice Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932

Hillcer Gymnázium Ivana Kraska

Selvfølgelig Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932

Žáby záchranářky Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, příspěvková organizace

Gymplařky ze soukromýho Hořické gymnázium

2 mušketýři Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace

VeNdeTa Bilingválne gymnázium

Sokrati Přírodovědné gymnázium PRIGO, s.r.o.

Tereli Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250

Tým tří (e)S Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211

Kokešová, Štajnerová Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250

SDHC Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211

Logistici Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace

Mašínová+Bártová Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250

Dva tábory Střední škola vizuální tvorby, s.r.o.

Duo Zuni Střední škola vizuální tvorby, s.r.o.

Sir Milský a lord Dellaberto Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23

M&M Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Diagnózou realisti Gymnázium, Nový Jičín, příspěvková organizace

Čerča Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250

Gymtanduo Gymnázium a Obchodní akademie, Tanvald, příspěvková organizace

I-KAD Gymnázium sv. T. Akvinského

Ideálky Hotelová akadémia

Nedokonale perfektní Hotelová akadémia

Tým 1. A Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace

MR^2SL = 1 Gymnázium sv. T. Akvinského

NAROVINU Gymnázium sv. T. Akvinského

Sparks Gymnázium sv. T. Akvinského

WISE GIRLS Gymnázium sv. Jána Pavla II

ŽENY V ČIERNOM Gymnázium sv. Jána Pavla II

Broca Gymnázium sv. Jána Pavla II

Pod kobercem Obchodní akademie Dušní

GVARZA Gymnázium Žilina, Varšavská cesta

LeJiK Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

SHINIGAMI Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Malachitová zeleň Gymnázium Vysoké Mýto

Hardinky Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Černobílá duha Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace

Autopilot Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1, Masná 18

Lumus Gymnázium Turzovka

SLOWO Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace

Daura Gymnázium Vysoké Mýto

Aglosie Arcibiskupské gymnázium

Klauni Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace

STOŁ S POWYŁAMOWANYMI NOGAMI Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Twiggy Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace

Moroušci Obchodní akademie Dušní

Konstelace Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace

Brejláči Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště

Alpateam Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22

Spolužačky, co neznají své spolužáky Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Bossanova Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1

Kapky do nosu EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

K&K Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347

Skelíci EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

POGGERS Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1

Česká zlatá kropenka Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace

Buldoci Gymnázium Ľ.Š.

Jaro a Maťko korporejšn Gymnázium Ľ.Š.

No Response Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347

Parťáci Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565

MKP Gymnázium, Turzovka

XXY Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace

Upsííík Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

SEBEDESTRUKCE Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Jistotíci Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

Celí žhaví Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

HUKLUK Gymnázium Ľ.Š.

Ničiteľky vesmírnych mýtov Gymnázium Ľ.Š.

KaNaDa Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565

Pozitivní tým Střední odborná škola, Český Brod - Liblice, Školní 145

X-Team Střední odborná škola, Český Brod - Liblice, Školní 145

Fallen Angels Gymnázium Turzovka

Čepl, Hotsa, Bert - 90-60-90 Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

V zdravom tele zdravý duch Stredná odborná škola

Tomáš a Kačenky Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Rébus Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565

Toust Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace

Veni Vidi Vici Gymnázium L.Novomeského

21st Century girls Stredná odborná škola