Zvolen zavalen předpovědí na štěstí!

04.04.2019 | Adam Mrákava | Soutěžní kola

Dne 4.4.2019 se na Gymnáziu Ludovíta Štúra ve Zvoleně konalo setkání šesti prezentací s jedinečným výskytem inovativních myšlenek. Soutěžící prezentovali před porotou na téma"Můj nejlepší nápad".

Zvolen definitivně ovládly slečny z týmu The Dreamers, které ihned po úvodu přišly s nádhernou předpovědí štěstí pro celé Slovensko, a hlavně pro Bánskobystrický kraj. Slečny perfektně ovládly schopnost prezentování a narozdíl od minulého roku, kdy skončily na krásném 2. místě, tento rok neměly konkurenci a dosáhly až na místo 1. Tím získaly zpáteční jízdenku ze Slovenska až na Grandfinále do Brna. 

Tomtuo týmu předcházel tým tří gentlemanů, kteří taktéž odvedl skvělou týmovou práci se svojí prezentací na téma "Kolik stojí štěstí". Tak nám zahájili tento pěkný turnaj svou prezentací s loterií v podobě lístečků, ve které jsme měli možnost vyhrát chutná lízátka.

Na 3. místě se poté umístil tým "Áčkari", který porotu také okouzlil svým originálním pojetím. U všech prezentací se prostě bavila jak porota, tak publikum prezentérů. Těšíme se na delegaci z Tvrdošína na Grandfinále.

 

1. místo: The Dreamers (Gymnázium Tvrdošín) ve složení: Anna Mária Hubcová, Kristína Cvoligová a Karin Kokošková

2. místo: Trifólium (Gymnázium M.H.) ve složení: Viktor Kamenský, Lubomír Husanica a Dávid Vengrín

3. místo: Áčkári (ZŠ Podvysoká) ve složení: Marcel Janíček a Marek Sakson