Výhody tabletů Lenovo A1000

19.04.2014 | Adéla Šrutová | Partneři

Finále se blíží, proto se stojí za to podívat, na jaké ceny se můžou vítězové těšit. Jednou z cen je i tablet od Lenova.

Rychlý start a jednodušší přenos

Oproti notebookům a počítačům jsou tablety velmi rychle připraveny k akci. Žádné dlouhé načítání se nekoná a tak jste online téměř jedním dotekem. Tablety Lenovo A1000 jsou lehké, tenké, elegantní a váží pouhých 340 gramů, tudíž jsou mobilní a perfektně sedí do ruky. Vejdou se do každé kabelky, menší tašky, nebo rovnou do kapsy. Na stole ani na lavici nezaberou nijak velký prostor a na stolečku v kavárně se vám vedle nich vejde presso i snídaně. Díky dlouhé výdrži baterie, která zvládne až 8 hodin surfování bez napájení, není potřeba s sebou tahat žádné kabely k nabíječkám. Budete mít kolem sebe více prostoru, a můžete se volně pohybovat, což oceníte ve vlakovém kupé, v autě, ale i doma a ve třídách.

Prohlížení fotek a filmotéka na dosah

Oproti chytrým telefonům mají tablety Lenovo výhodu větší obrazovky, lepšího rozlišení a více barev. Můžete tak prohlížet své fotografie v perfektní kvalitě, rychle a pohodlně jedním tahem. Aniž byste museli fotky z dovolené nebo z výletů tisknout, pochlubíte se jimi přátelům, ať jste kdekoliv, a v kvalitě, kterou kolikrát nenabídne ani tištěné fotoalbum. Z tabletu můžete samozřejmě fotky i rozesílat nebo nahrávat na internet.

Výhodou je paměť o velikosti až 16 GB, kterou je možné rozšířit pomocí micro SD slotu až na 32 GB. Z tabletu se rázem může stát kapesní kino. A to znamená váš oblíbený film či nový díl seriálu kdykoliv po ruce. Ideální společník na dlouhé cestování, nebo když vám odpadne část výuky a vy si chcete zkrátit čekání na další hodinu. Snadno si přehrajete seriál třeba u oběda nebo u doktora v čekárně.

Tablet jako školní pomůcka

Spousta studentů si píše poznámky, nebo si stahuje učebnice v elektronické podobě do svého notebooku. Pro tyto účely je prokazatelně praktičtější tablet. Vejde se do batohu, na lavici nezabere moc místa a můžete ho mít prakticky pořád u sebe. Lenovo tablety můžete využít jako sešit k psaní svých poznámek, psaní úkolů i ke čtení povinné literatury. Díky dotykové klávesnici nebudete ani rušit vyučujícího hlasitým ťukáním jako u notebookové klávesnice. Když slíbíte učitelce, že si vypnete Wi-Fi a nebudete místo psaní zápisků koukat do Facebooku, budou spokojeni všichni, a vy z toho nakonec vyjdete jako pilný student.

Email a všechny novinky na dosah

Jestli patříte k těm, kteří chtějí být neustále v obraze, tablet jistě uspokojí vaše touhy. Email, Facebook, novinky – ke všemu se dostanete pouhými pár doteky. Chytré telefony tyto funkce mohou suplovat, ale u tabletu nemusíte mžourat na malá písmenka u článku, nebo přibližovat fotografii, abyste zjistili, kdo z vašich známých se na obrázku nachází.

Přítel pro volný čas

S tablety od Lenovo máte vše v jednom. Nahradí vám knížku, poznámkový blok, herní konzolu, hudební přehrávač, televizi, GPSku i fotoalbum. S chytrými aplikacemi pro androidy si najdete informace o dopravě, jídle nebo počasí kdykoliv a k internetu se přes Wi-Fi připojíte dneska už kdekoliv, aniž byste za internet museli platit.

Lenovo A1000 bude ideálním přítelem při plnění školních povinností, při práci, při cestování i při trávení volného času, ať už s přáteli, rodinou nebo o samotě. Tento malý přítel je optimálně uzpůsobený aktivním lidem a podmínkám dnešního moderního světa