Dostupný tablet pro každého je Lenovo A1000

18.04.2014 | Adéla Šrutová | Partneři

Moderní a elegantní tablet A1000 od Lenovo ocení zejména mladí a aktivní uživatelé, studenti, a lidé na cestách. Je ideální pro poslech hudby, sledování filmů, surfování na internetu nebo hraní jednoduchých her. Tablet se pyšní dlouhou výdrží baterie, velice příznivou cenou, sedmipalcovým displejem a kvalitním zvukem, díky dvojici stereo reproduktorů, které jsou umístěny na přední straně tabletu. 

S tabletem od Lenovo si můžete zkrátit dlouhou cestu v autobuse či ve vlaku sledováním seriálů, poslechem oblíbené hudby nebo hraním her. Zároveň může být dobrým pomocníkem při učení. Do tabletu lze uložit soubory s vašimi poznámkami ze školy a vzít si je kamkoliv s sebou. S tabletem můžete jen tak surfovat na internetu ve volném čase, ale také číst knihy v elektronické podobě a vyhledávat informace k domácímu úkolu, nebo ke zrovna probírané látce ve škole.

 

Je vybaven operačním systémem Android, 1,2GHz dvoujádrovým procesorem a základní vestavěnou pamětí o velikosti až 16 GB, kterou je možné rozšířit pomocí micro SD slotu až na 32 GB. Silná baterie je základem dlouhé výdrže a tablet A1000 vydrží při připojení k internetu přes bezdrátovou technologii Wi-Fi až 8 hodin. Kvalitní zvuk je zajištěn nejen dvěma stereo reproduktory, ale i zvukovou technologií Dolby Digital Plus. Lze k němu připojit další zařízení pomocí microUSB a sluchátka. Nechybí mu ani GPS čip nebo bezdrátová Wi-Fi.  Díky zabudované webkameře můžete komunikovat s přáteli tváří v tvář. Soubory mezi vaším mobilním telefonem a tabletem jednoduše přenesete pomocí technologie Bluetooth.

 

Tablet má optimální váhu 340 gramů, takže strčit ho do kapsy, kabelky nebo menšího příručního zavazadla není žádný problém. Tablety Lenovo A1000 jsou elegantní, tenké a dobře sedí do ruky.

 

Tablety Lenovo A1000 budou skvělým doplňkem nejen pro váš volný čas, ale taky při studiu a práci. Jejich největší výhodou je cenová dostupnost, perfektní zvuk a dlouhá výdrž baterie. Svou jednoduchostí jsou ideální pro úplně začátečníky, děti, studenty i pro zkušené uživatele.