Úkol na finále: Natočte video, máte na to týden

17.04.2014 | Adéla Šrutová | Organizace

Už za týden touto dobou bude sedmnáctka nejlepších týmů ze všech koutů České republiky a Slovenska finišovat s prací na své prezentaci pro páteční finálový den. Letos poprvé se týmy do přípravy soutěžní prezentace pustí až na místě, den předem. Proto pro vás máme ještě jeden úkol na následující týden.

Organizátoři se rozhodli pro úkol, který v sobě spojuje jak prezentační dovednosti, tak i kreativitu.

Má váš tým zajímavou historku, která se váže k jeho vzniku? Jste umělci? Sportovci? Budoucí vědci? Máte až 90 sekund na to, aby nikdo na finále nezapomněl, s kým měl tu čest.

Vaším úkolem je vytvořit krátký (rozmezí 50 – 90 sekund, bodová penalizace je stejná jako u prezentace) videomedailonek, který představí váš tým. Ukažte tak ostatním, co vás baví, jak trávíte svůj volný čas či jak si představujete svou budoucnost. Všichni soutěžící by si měli užít zář reflektorů, proto každý z vás musí ve videu minimálně 10 sekund hovořit. Přesvědčte porotce, že právě vás si mají zapamatovat.

Ti nejlepší se navíc mohou v budoucnu podílet na tvorbě videí pro soutěže pIšQworky a Prezentiáda.

Zpracovaná videa odevzdáte organizátorům během čtvrtečního rána před tím, než se pustíte do přípravy svých soutěžních prezentací. Jediným povoleným formátem odevzdaného videa je .avi.

Všem finalistům by rovněž během dnešní noci měl přijít informační e-mail. Další informace o finále budeme zveřejňovat na webu soutěže a také na FB stránce. V případě dotazů se nás nebojte kontaktovat na mail info@scg.cz.

Vystupte z řady!