Finále čvtrtého ročníku Prezentiády je za dveřmi

16.04.2013 | Adéla Šrutová | Organizace

 

Patříte mezi patnáctku nejlepších týmů z celé České republiky a chystáte se na finále? Víte, co vás čeká? Už v pátek změří síly nejlepší prezentiádní týmy na VŠEM s prezentacemi na téma „Proč (ne)jít na vysokou“. Kdy, kde, kam, co, jak a proč?

 

 

Kde bude finále?

Finále se uskuteční v prostorách spolupořadatele soutěže - Vysoké školy ekonomie a managementu (VŠEM). Adresa školy je Nárožní 2600/9a, 158 00 - Praha 5 - viz mapkaCestu si naplánujte dopředu podle mapy! V budově VŠEM už vás budou čekat směrovky a navigace do místnosti v prním patře (101 a 102), kde proběhne finále. Na konci článku přikládáme podrobný popis trasy.

Kdy to všechno propukne?

 

Na finále dorazte s předstihem, ať nemáte problémy s dopravou a hledáním správné místnosti. Prezence týmů začíná v 8:30!  Samotné finále potom vypukne v 9:00. Níže můžete mrknout na celý harmonogram:

 

8:30 - 9:00 prezence týmů
9:00 - 9:20 oficiální zahájení
9:20 - 10:35 první blok prezentací
10:35 - 10:50 přestávka
10:50 - 12:20 druhý blok prezentací
12:20 - 13:00 přestávka
13:00 - 14:15 třetí blok prezentací
14:15 - 14:30 vyhodnocování
14:30 - 14:50 vyhlášení

Co se bude prezentovat?

Patnáct postupujících týmů (po jednom z každého kraje a jeden tým na Divokou kartu VŠEM) bude prezentovat na téma „Proč (ne)jít na vysokou“. Prezentaci si přineste na USB paměti či na jiném médiu přímo na finále. Nezapomeňte se předem přesvědčit, že vše funguje, jak má, udělejte kopii na DVD a exportujte prezentaci do více formátů - .ppt, .pptx, .pdf… apod. Na finále mohou týmy využít online služby Prezi, která poskytuje jednoduché, intuitivní a zároveň efektivní nástroje pro tvorbu prezentace. Prezi se také často používá na vysokých školách a na akademických konferencích. Pokud vytvoříte svou prezentaci v  Prezi, doporučujeme vzít na finále i offline verzi.

Prezentace na finále NENÍ omezena velikostí a MUSÍ obsahovat první a poslední slide. V propozicích naleznete slide jak pro standardní PowerPoint, tak pro Prezi.

Jak se bude prezentovat?

Na finále bude připraven dataprojektor VŠEM - standardizovaný.

 

Co si vzít s sebou na finále?

Na finále už neplatíte startovné, vezměte si sebou ale občerstvení a dostatek tekutin, ať nehladovíte. Pohodlné a společenské oblečení je samozřejmostí. 

 

Kdo bude součástí poroty?

 

  • Lukáš Hrdlička, BA(Hons.) (Prezentační specialista, Reprezentace)
  • Ing. Mária Pošteková (PR manažerka, BenQ)
  • Radek Švehla (Obchodní manažer, Boxed)
  • Bc. Lenka Tláskalová (Vedoucí rektorátu, VŠEM)
  • Petr Kopřiva (Koordinátor projektu Prezentiáda 2013)
  • Mgr. Bohumil Kartous (Šéfredaktor časopisu Učitelský zpravodaj, SCIO)

 

Těšíme se na vás na finále a na finální souboj těch nejlepších prezentátorů!

Organizační tým Prezentiády 2013

  

Popis cesty

Z hlavního nádraží:

Doporučujeme využít autobusové zastávky Nárožní jakožto cílové stanice. Je možných několik tras, doporučujeme vyhledávání přes idos.cz v návaznosti na to, kterým spojem se do Prahy dostanete. Je nutné vždy minimálně jednou přestoupit. V praxi je nejjednodušší trasa přes Motol. Tam se dostanete tramvají č. 9. Odtud autobusovou linkou 174 na zastávku Nárožní.

 

Z Florence:

Doporučujeme využít autobusové zastávky Nárožní jakožto cílové stanice. Opět je možných několik tras, vyhlejte trasu přes idos.cz v návaznosti na to, kterým spojem se do Prahy dostanete. Je nutné vždy minimálně jednou přestoupit. V praxi nejjednodušší je trasa metra "B" přes Nové Butovice, či přes Luka. Ať vystoupíte na té či oné zastávce, snažíte se přestoupit na autobusovou linku 174, po které se dostanete na zastávku Nárožní.

Zde přikládáme mapku, pokud využijete metro:

 

Ptejte se

Máte-li nějaké dotazy, napište nám na info@scg.cz.