Nebojte se soutěžit a vyhrajte pro svou třídu projektor BenQ LX60ST s laserovým zdrojem světla!

15.04.2013 | Lenka Purteková | Partneři

Také vás při čtení promítaného učiva obtěžuje rozmazaný obraz a padá na vás únava? Pak vězte, že s projektorem LX60ST od BenQ už se vám to nestane. Extrémně ostrý obraz i text vás natolik vtáhnou do děje, že soustředit se jen na to, co učitel říká, už nebude vůbec žádný problém. 

Projektory LX60ST jsou pro školy přímo určeny, díky pokročilému světelnému zdroji vydrží až 20 000 hodin a navíc šetří energií, což vaše škola určitě přivítá. LX60ST jsou šetrné i k přírodě a životnímu prostředí, neobsahují rtuť, a proto jsou bezpečnější a inteligentnější. 

Nesnášíte na začátku hodiny to otravné čekání, než projektor vychladne a znovu se spustí a další učitel netrpělivě přešlapuje, než si tam může nastavit, co má připraveno? S LX60ST už nebudete muset čekat na nic. Uleví se tak i vašim učitelům, kterým projektor ušetří nejen čas, ale i nervy. 

V případě, že projektor zůstane po dobu tří minut nepřipojen ke zdroji signálu, jako je například PC nebo notebook, automaticky se sníží jeho jas na pouhých 10 %. 

Možná už i vaše škola si uvědomila výhody, které přináší výuka pomocí iPadu od Applu. Toto zařízení učitelům významně pomáhá zaujmout studenty, obsahuje řadu vzdělávacích aplikací, které otevírají bránu do světa znalostí prostřednictvím například e-knih, webových stránek, novin, časopisů, filmů, hudby a také her. LX60ST podporuje i bezdrátové zobrazení z iPadu nebo iPhonu pro rozšíření obsahu obrazovky na více než dva metry a pro neomezenou výuku ve třídách. Pro vás, studenty, to znamená nezapomenutelné zážitky z každé hodiny.