Most a Louny dobyly Ústecký kraj

Michal Freigang, 21. 4. 2017 v 14:41
Kategorie : Turnaje

V Ústí nad Labem je dobojováno! Po dlouhém a náročném boji na krajském turnaji základních a středních škol vyhrál tým Mochahash za základní a DDM za střední školy. Oba týmy předvedly, co v nich je, a jejich vítězství je zasloužené.  

V budově Gymnázia dr. Václava Šmejkala se dne 21. 4. 2017 uskutečnil již 8. ročník soutěže Prezentiáda. Přišlo celkem 14 týmů, z toho čtyři týmy ze základních a deset týmů ze středních škol z celého Ústeckého kraje. Děvčata z vítězného týmu Mochahash předvedla se svou prezentací vytvořenou v Prezi brilantní prezentační i kreativní výkon.

Soutěž jsme zahájili v 9:15. Jako první byl porotcem vylosován tým Dvojité Wé ze základních škol. Dále se losovaly týmy náhodně ze středních i základních škol. Porotci byli velmi vytrvalí, zvládli jsme bez přestávky devět týmů, poté jsme udělali krátkou přestávku, abychom opět mohli nabrat síly. Z počátku panovala velmi přátelská atmosféra, došlo i na dotazy od publika, fair play žádný ze soutěžících neporušil. Po přestávce jsme pokračovali dalšími týmy ze středních i základních škol. Mezi ty nejpovedenější prezentace patří DDM, Hero, Crew of Wonder, E&E ze středních škol, ze základních pak Mochahash, Easyway a Podkrušnohorci. Kolem 12:30 bylo dobojováno, zhruba po 30 minutách bylo porotou rozhodnuto o vítězích. Následovalo zhodnocení celé soutěže a vyhlášení výsledků. Napětí při vyhlašování by se dalo krájet. Soutěžící byli ze soutěže nadšení, velice se jim líbila, stejně tak odborné porotě.

Na Grandfinále se již těší jak tým DDM, tak tým Mochahash.

 

Pořadí ZŠ

1.       Místo: Mochahash (ZŠ J. A. Komenského Louny) ve složení: Kateřina Kozlíková a Adéla Kočinová

2.       Místo: Easyway (ZŠ Chomutov) ve složení: Tomáš Hubálek, Petr Zoul a Tomáš Krajíček

3.       Místo: Podkrušnohorci (Pokrušnohorské gymnázium Most) ve složení: Martin Klein, Pavel Elexa

 

Pořadí SŠ

1.       Místo: DDM (Podkrušnohorské gymnázium Most) ve složení: David Fux, Marek Fux a Daniel Schön

2.       Místo: Hero (OA a JŠ Ústí nad Labem) ve složení: Nicole Jane Homoláčová a Jana Ernygrová

3.       Místo: Crew of Wonder (SPŠ a VOŠ Chomutov) ve složení: Ondřej Hubálek, Matěj Kunc a Milan Šroub

 

Fotogalerie na Facebooku