Ambasadorství

Pojď se stát ambasadorem a získej jedinečnou šanci se posunout a zlepšit své dovednosti. Stačí jen kliknout na tlačítko níže a zaregistrovat se!

Kdo je to ambasador?

Ambasadorem může být soutěžící, který chce šířit povědomí o Prezentiádě. To může dělat přes sociální sítě, psaním článků na stránky své školy nebo třeba tím, že uspořádá školní kolo. Možností je spousta a pokud přijde nějaký ambasador s jiným skvělým nápadem, rozhodně nebude problém ho uskutečnit.

Výměnou zájemcům nabízíme mentoring, tedy jakési konzultace, kterými ambasadorům pomůžeme rozvíjet jejich soft skills. Můžeme jim také pomoct s různými školními i mimoškolními projekty a aktivitami. V neposlední řadě dostanou zájemci možnost zdarma se zúčastnit nějakého z našich jinak placených online workshopů.

Ambasadoři nebudou v samotné soutěži nijak zvýhodňováni a ani jim nebudeme nijak pomáhat se soutěžními prezentacemi. Jediné, co jim může pomoct, jsou soft skills a další zkušenosti, které získají.

Jaké jsou podmínky?

Ambasadorem se může stát pouze soutěžící Prezentiády 2021. Na kategorii samosebou nezáleží. Amabasadoři se musí podílet na šíření povědomí o Prezentiádě, a to po celou dobu trvání soutěže. Tato propagace by samozřejmě měla být pozitivní. 

Jestli máte zájem se zapojit, stačí jen kliknout na tlačítko dole a vyplnit krátký formulář. My vás pak kontaktujeme, přidáme do facebookové skupiny a domluvíme se na detailech.