Čas roztáhnout křídla!

Postupující na krajská kola jsou známi

Jste zvědaví, zda se váš tým probojoval do krajského kola? Tak neváhejte ani sekundu a najděte svůj název.

Věříme, že jste se nalezli a setkáme se na krajském kole.

Česká republika

 

Jihomoravský kraj, kategorie ZŠ

Datum: 9. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55

 

Amazonské Anakondy (Gymnázium a SOŠ Mikulov, příspěvková organizace)
Džolíci (ZŠ a MŠ Blížkovice)
GIFT (ZŠ a MŠ Drnholec)
Holky bez názvu (ZŠ Slavkov u Brna)
ProBios (ZŠ Slavkov u Brna)
SAKALU (ZŠ Vyškov)
Šizuňkové (ZŠ Slavkov u Brna)
Sněhuláci (Gymnázium a JŠ Břeclav)
Team Ka2 (Gymnázium a SOŠ Mikulov, příspěvková organizace)
TheBest (ZŠ a MŠ Blížkovice)
Veverky (Gymnázium a SOŠ Mikulov, příspěvková organizace)
Wizards (ZŠ Břeclav)
zibuci (Gymnázium a SOŠ Mikulov, příspěvková organizace)

 

 

Jihomoravský kraj, kategorie SŠ

Datum: 4. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55

 

Bumerang (Gymnázium a SOŠ Mikulov, příspěvková organizace)
Bylo nás tři (SŠ technická a ekonomická, Brno, Olomoucká 61)
Deadliners (SŠ průmyslová a umělecká, Hodonín, Brandlova 32)
Emilky (OA, SOŠ knihovnická a VOŠ Brno)
Haka team (Gymnázium a SOŠ Mikulov, příspěvková organizace)
Hobžovky (SŠ průmyslová a umělecká, Hodonín, Brandlova 32)
MaKa (OA, SOŠ knihovnická a VOŠ Brno)
NaLukVerky (Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka)
PPTX TEAM (SŠ průmyslová a umělecká, Hodonín, Brandlova 32)
Racooni (OA, SOŠ knihovnická a VOŠ Brno)
SimKi (Gymnázium a SOŠ zdravotnická a ekonomická Vyškov)
Špičky (Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka)
The rising parsleys (Gymnázium a SOŠ Mikulov, příspěvková organizace)

 

 

Jihočeský kraj, kategorie ZŠ

Datum: 12. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333

 

3D tým (ZŠ Jindřichův Hradec)
Agiberia (Gymnázium Soběslav)
Nadějný (ZŠ České Budějovice)
Rybičky (Gymnázium Strakonice)
The Same Difference (Gymnázium Soběslav)
Tým snů (ZŠ Jindřichův Hradec)
Vesmírní inženýři (Gymnázium Soběslav)

 

 

Jihočeský kraj, kategorie SŠ

Datum: 12. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333

 

AntiOxygenCompany (Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec)
DreamTeam (OA a JŠ s právem SJZ Písek)
Holky z obchodky (OA a JŠ s právem SJZ Písek)
LUNETTES (Gymnázium Strakonice)
Monsta (OA a JŠ s právem SJZ Písek)
Možnájo (Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec)
No phone (SZŠ a VOŠ zdravotnická České Budějovice)
OB (Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec)
OJDypus (Gymnázium Třeboň)
Zuri (OA a JŠ s právem SJZ Písek)

 

Karlovarský kraj, kategorie ZŠ

Datum: 10. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7

 

Elita poštovní (ZŠ Karlovy Vary)
Poštovní platiňáci (ZŠ Karlovy Vary)
Týpci (Gymnázium a střední odborná škola Chodov)

 

Karlovarský kraj, kategorie SŠ

Datum: 10. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7

 

Ajťáci Auťáci (Integrovaná SŠ technická a ekonomická Sokolov)
Heathens (SOŠ logistická a SOU Dalovice)
Kuřecí Melouni (SOŠ logistická a SOU Dalovice)
las chicas (Svobodná chebská škola, ZŠ a gymnázium s.r.o.)
Los Nevimos (Svobodná chebská škola, ZŠ a gymnázium s.r.o.)
No ty káčo! (Gymnázium a střední odborná škola Chodov)
Opticus (Svobodná chebská škola, ZŠ a gymnázium s.r.o.)
Rotačáci (Integrovaná SŠ technická a ekonomická Sokolov)

 

Královéhradecký kraj, kategorie ZŠ

Datum: 5. 4. 2018, 8:30

Místo: Univerzita Hradec Králové, Fakulta informatiky a managementu, Hradecká 1249/6, Hradec Králové

 

QUADRA-EYE (ZŠ Česká Skalice)
Špenátovci (ZŠ Česká Skalice)
Žížala Jůlie (ZŠ Česká Skalice)

 

Královéhradecký kraj, kategorie SŠ

Datum: 5. 4. 2018, 8:30

Místo: Univerzita Hradec Králové, Fakulta informatiky a managementu, Hradecká 1249/6, Hradec Králové

 

Dealeři (SŠ vizuální tvorby Hradec Králové)
Kočičáci (OA, VOŠ cestovního ruchu a JŠ Hradec Králové)
Pizzový experti (Gymnázium J. K. Tyla Hradec Králové)
RealBrothers (Gymnázium J. K. Tyla Hradec Králové)
RoKa (SŠ vizuální tvorby Hradec Králové)
Šikulové (SŠ vizuální tvorby Hradec Králové)
Sjetá kola (OA, odborná škola a praktivká škola pro tělesně postižené Janské Lázně)
Tajný název (SŠ vizuální tvorby Hradec Králové)
Trn mezi růžemi (OA, odborná škola a praktivká škola pro tělesně postižené Janské Lázně)

 

Liberecký kraj, kategorie ZŠ

Datum: 6. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium F.X Šaldy, Partyzánská 530/3, Liberec

 

CENTRALIS CALEFACTIO (ZŠ T.G.Masaryka, Hrádek nad Nisou)
Partyzánka (ZŠ Partyzánská, Česká Lípa)

 

Liberecký kraj, kategorie SŠ 

Datum: 6. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium F.X Šaldy, Partyzánská 530/3, Liberec

 

But Can You Do This!? (SPŠ Česká Lípa)

 

Moravskoslezský kraj, kategorie ZŠ 

Datum: 5. 4. 2018, 8:30

Místo: Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Kratochvílova 7, Ostrava- Moravská Ostrava a Přívoz

 

Dreamers (Gymnázium Josefa Kainara Hlučín)
Gash (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
GymKrnov (Gymnázium, Krnov)
Mangaři (ZŠ a MŠ Frýdek – Místek)
Nepodceňujte nás (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
Satiristi (ZŠ Ostrava- Poruba)
The Best Team (ZŠ Ostrava- Poruba)
Tři vlci (ZŠ Budišov nad Budišovkou)
TriplePower (Gymnázium Josefa Kainara Hlučín)
Tvin (ZŠ Ostrava- Poruba)
Wali (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
Wigshow669 (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)

Moravskoslezský kraj, kategorie SŠ  

Datum: 6. 4. 2018, 8:30

Místo: Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Kratochvílova 7, Ostrava- Moravská Ostrava a Přívoz

 

(J)Elita OAO (OA a VOŠ sociální Ostrava- Mariánské Hory)
3DTučňáci (SPŠ, Karviná)
Blondgirls (OA a VOŠ sociální Ostrava- Mariánské Hory)
Davidova zkumavka (Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál)
Éčka z průmky (SPŠ, Karviná)
Lightbulb (Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace)
Optimisté (Masarykovo gymnázium, Příbor)
Ostravačky (OA a VOŠ sociální Ostrava- Mariánské Hory)
Pentagramčci (OA a VOŠ sociální Ostrava- Mariánské Hory)
Ztraceni (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)

 

Olomoucký kraj, kategorie ZŠ            

Datum: 6. 4. 2018, 8:30

Místo: Moravská vysoká škola Olomouc, tř. Kosmonautů 1288/1, Olomouc

 

Borky (ZŠ Mohelnice)
Brunetky (ZŠ Mohelnice)
Cloude-9 (Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice)
Duo Kann (ZŠ Mohelnice)
Gazely (Církevní gymnázium Německého řádu, Olomouc)
Guro (Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice)
MICKEY GIRLS (ZŠ Olomouc, Stupkova 16)
partners in crime (ZŠ Olomouc, Stupkova 16)
Stupkaři (ZŠ Olomouc, Stupkova 16)
VEPky (ZŠ Mohelnice)

 

Olomoucký kraj, kategorie SŠ            

Datum: 6. 4. 2018, 8:30

Místo: Moravská vysoká škola Olomouc, tř. Kosmonautů 1288/1, Olomouc

 

Bez doteku (SŠ polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 53)
Kingdom Come (VOŠ a SPŠ Šumperk)
Klan Mrkviček (SŠ polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 53)
Koláčci (SPŠ a SOU Uničov)
KosWorld (SŠ technická a obchodní Olomouc)
Sovičky (Gymnázium Uničov)
šumperská esa (VOŠ a SPŠ Šumperk)
Šumperské stavařky (Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk)
Wegeteam (SŠ polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 53)

 

Pardubický kraj, kategorie ZŠ            

Datum: 10. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium, Mozartova 449, Pardubice

 

Adéla a Zbyněk (Gymnázium Vysoké Mýto)
AMIGOS MODERNOS (Gymnázium Žamberk)
BB (Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči)
Dvě a jeden primán (Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči)
GYHOLI MLADŠÍ (Gymnázium dr. Emila Holuba Holice)
I slepá veverka občas najde oříšek (Gymnázium Vysoké Mýto)
MAmča (ZŠ Litomyšl)
Prácesnů (Gymnázium Vysoké Mýto)
VOON (Gymnázium Vysoké Mýto)

 

Pardubický kraj, kategorie SŠ            

Datum: 5. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium, Mozartova 449, Pardubice

 

Acoc Aloc (DELTA - SŠ informatiky a ekonomie a MŠ Pardubice)
BAJTOS KUKLEOVÉ KYSELINY (Gymnázium Žamberk)
Brunet and blond friend (OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň)
Carpediem (Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči)
Cicerovo delikátní pošušňáníčko (Gymnázium a SOŠ Přelouč)
DoiX (Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083)
Éčka (SPŠ chemická Pardubice)
Nehody (SPŠ chemická Pardubice)
P.O.W. (Gymnázium dr. Emila Holuba Holice)
Shiravadakar (Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči)
Škubabu (Gymnázium dr. Emila Holuba Holice)
Třeťáci (OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň)

 

Plzeňský kraj, kategorie ZŠ    

Datum: 11. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23, Plzeň

 

BeViŠp (Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy)
E & B (ZŠ Starý Plzenec)
GDBC (Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy)
K&K (Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy)
MaVi (Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy)
MR (ZŠ Starý Plzenec)
Planet (ZŠ Starý Plzenec)
Tomanová je nejlepší (10. ZŠ Plzeň)

 

Plzeňský kraj, kategorie SŠ    

Datum: 5. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23, Plzeň

 

Causa (in)latens (Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy)
Freedom (SŠ informatiky a finančních služeb Plzeň)
H.U.G. (Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy)
Infisáci (SŠ informatiky a finančních služeb Plzeň)
MRK (SŠ informatiky a finančních služeb Plzeň)
Smečka z béčka (Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy)
Trix (Masarykovo gymnázium Plzeň)
Ubwenzi (Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy)
Vamari (Gymnázium Tachov)

 

Hlavní město Praha, kategorie ZŠ     

Datum: 6. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Budějovická, Praha, Budějovická 680 

 

Čech, Martinovský, Šimon (Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1)
LUJIK (Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1)
Mírové sbory (Gymnázium Přírodní škola, Praha 7)
My ležící, spící (Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1)
NBM (ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12)
ošklivá káčátka (ZŠ profesora Švejcara v Praze 12)
Tlustá baletka (Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1)

 

Hlavní město Praha, kategorie SŠ     

Datum: 4. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Budějovická, Praha, Budějovická 680 

 

Aničky (VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická a Gymnázium, Praha 6)
Borůvková kaše (The English College in Prague - Anglické gymnázium, Praha 9)
Brejlovci (VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická a Gymnázium, Praha 6)
Daria (Gymnázium Písnická, Praha 4)
Ječmeni (SPŠ elektrotechnická, Praha 2)
Katýny (VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická a Gymnázium, Praha 6)
Kepler (Gymnázium Jana Keplera, Praha 6)
KUlíšci (VOŠ a SPŠ Dopravní Masná, Praha 1)
Mloci (SOŠ pro administrativu Evropské unie, Praha 9)
P2A (SOŠ pro administrativu Evropské unie, Praha 9)
Podešva, Jarešová (SOŠ pro administrativu Evropské unie, Praha 9)
TriBit (SOŠ pro administrativu Evropské unie, Praha 9)
Tvůrčí krize (Gymnázium Přírodní škola, Praha 7)

 

Středočeský kraj, kategorie ZŠ          

Datum: 11. 4. 2018, 8:30

Místo: VOŠ a SPŠ dopravní, Praha, Masná 1

 

Athenis (Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora)
Bububu (ZŠ a MŠ Kladno)
Goudíci (Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora)
KOVAHO (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav)
Oppičáci (ZŠ Čelákovice)
Prima Kobra (Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora)
Srdcová trojka (Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora)
The Losers (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav)
The Memestars (ZŠ a MŠ Kladno)
VRESTGymnázium (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav)
Závisláci (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav)

 

Středočeský kraj, kategorie SŠ          

Datum: 4. 4. 2018, 8:30

Místo: VOŠ a SPŠ dopravní, Praha, Masná 1

 

Bellaz (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav)
Cukrouši (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav)
Dáma a Králové (VOŠ, SPŠ a Jazyková škola s právem SJZ Kutná Hora)
Došky (SOŠ Český Brod – Libice)
Kočičky (Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora)
Limitovaná edice (VOŠ, SPŠ a OA, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938)
Memento Moriarty (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav)
Měsíčky (Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora)
Mikyho klubík (VOŠ, SPŠ a Jazyková škola s právem SJZ Kutná Hora)
Mňamózníci (Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora)
Na názvu jsme se neshodli (Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem- Stará Boleslav)
PVP (OA Vlašim)
Skauti (VOŠ, SPŠ a OA, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938)

 

Ústecký kraj, kategorie ZŠ      

Datum: 10. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium a střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 2857/5

 

Easy way (ZŠ Chomutov)
Kámoši z devítky (ZŠ J.Vohradského Šluknov)
Podkrušnohorci (Podkrušnohorské gymnázium, Most)
Šebci (Gymnázium a SOŠ)
Šluknováci (ZŠ J.Vohradského Šluknov)

 

Ústecký kraj, kategorie SŠ      

Datum: 5. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium a střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 2857/5

 

Agentky (Gymnázium Děčín)
Bombastické krasotinky (Gymnázium Děčín)
DDM (Podkrušnohorské gymnázium, Most)
ESOZáci (SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ, Chomutov)
iTeam (Soukromá podřipská SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem)
Miverky (VOŠ ekonom., soc. a zdrav., OA, SPgŠ a SZŠ, Most)
Neon (OA a JŠ, Ústí nad Labem)
RK-TEAM (Soukromá podřipská SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem)
Tajemství (VOŠ ekonom., soc. a zdrav., OA, SPgŠ a SZŠ, Most)
Tučňáci s.r.o. (SŠ AGC a.s. Teplice)
Vašek Vašek (SŠ AGC a.s. Teplice)
Vlčátka (VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Děčín)

 

Vysočina, kategorie ZŠ           

Datum: 13. 4. 2018, 8:30

Místo: Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod, Jihlavská 628

 

Chlupáčci (Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou)
Cisco team (ZŠ Nové Město na Moravě)
Picaboo (Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou)
Pracanti (ZŠ Žďár nad Sázavou)
Schola Music (ZŠ Nové Město na Moravě)
Suchý Koláček (ZŠ Nové Město na Moravě)
Tadoon (ZŠ Žďár nad Sázavou)
Triola (Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou)

 

Vysočina, kategorie SŠ           

Datum: 6. 4. 2018, 8:30

Místo: Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod, Jihlavská 628

 

Děučátka (VOŠ a OA Chotěboř)
HAHAXD (SPŠ a SOU Pelhřimov)
Králíci z klobouku (SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně)
Nikča a Lukáš (Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov)
Šašci v akci (VOŠ a OA Chotěboř)
Scafandra a Rosamunda (Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov)
Spanžbop (Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov)
Štaflík a Špagetka (SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně)
STARS (VOŠ a OA Chotěboř)
Závisláci? (Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov)

 

Zlínský kraj, kategorie ZŠ       

Datum: 6. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť, Lesní čtvrť 1364, Zlín

 

Dámičky (Gymnázium Uherské Hradiště)
ESO (ZŠ Bratrství Čechů a Slováků)
GéŠtít (Gymnázium Uherské Hradiště)
Hošky (Gymnázium a JŠ Zlín)
Sokolíci (ZŠ Bratrství Čechů a Slováků)
SWIMSISTERS (Gymnázium a JŠ Zlín)
T-rexovi kamarádi (Gymnázium a JŠ Zlín)
Vidláci (ZŠ Liptál)

 

Zlínský kraj, kategorie SŠ       

Datum: 9. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť, Lesní čtvrť 1364, Zlín

 

BlondeandBrunette (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť)
Falcons (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť)
Lesanky (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť)
LIMITLESS (OA a VOŠ Valašské Meziříčí)
Limus cannae (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť)
MARKOL (OA a VOŠ Valašské Meziříčí)
Pumy (SŠ informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm)
teameNameHere (SŠ informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm)

 

 

Slovenská republika

 

Banskobystrický kraj, kategorie ZŠ

Datum: 9. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica, Tajovského 25, Banská Bystrica

 

Brainsick Duo (ZŠ Pavla Dobšinského Rimavská Sobota)
EmKaVa (Gymnázium Tvrdošín)
IBFF (ZŠ Pavla Dobšinského Rimavská Sobota)
Nechcite vedieť (Gymnázium Tvrdošín)
Techničky.LI (Gymnázium M.H. Hnúšťa)
The Dreamers. (Gymnázium Tvrdošín)
Twinkle STAR (Gymnázium Tvrdošín)

 

Banskobystrický kraj, kategorie SŠ

Datum: 9. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica, Tajovského 25, Banská Bystrica

 

01B (SOŠ elektrotechnická Liptovský Hrádok)
anja (Gymnázium Ľ.Š. Zvolen)
B.B. (Gymnázium M.H. Hnúšťa)
ELIMAR (Gymnázium Žilina, Veľká okružná)
Golden Hands (Stredná zdrav. škola Ružomberok)
GreenByte Gymnázium Tvrdošín
NAŠIMI očami (Gymnázium M.R. Žiar nad Hronom)
Salašníci (Obchodná akadémia Žilina)
SEN (Gymnázium Ľ.Š. Zvolen)
THE ORAVA GROUP (Stredná zdrav. škola Ružomberok)
TRIO (Gymnázium M.H. Hnúšťa)
TryHard (Gymnázium Žilina, Varšavská cesta)

 

Bratislavský kraj, kategorie ZŠ

Datum: 6. 4. 2018, 8:30

Místo: Súkromné gymnázium Mercury, Zadunajská cesta 27, Bratislava

 

Glóbusisti (ZŠ Štefana Závodníka Pružina)
Slovak Riders (ZŠ Považská Bystrica)
VaSiAn (ZŠ Považská Bystrica)

 

Bratislavský kraj, kategorie SŠ

Datum: 6. 4. 2018, 8:30

Místo: Súkromné gymnázium Mercury, Zadunajská cesta 27, Bratislava

 

2.P (SOŠ obchodu a služieb Trenčín)
HOST 1 (Súkromná SOŠ HOST Bratislava)
Jilemák (SOŠ obchodu a služieb Trenčín)
Jilemák dva (SOŠ obchodu a služieb Trenčín)
Najlepšie ninjas z 80tych rokov (Súkr. gymnázium Mercury Bratislava)
Niki (Stredná odborná škola Senec)
Obchodka SL (Obchodná akadémia Trnava)
Študenti v akcii (Gymnázium K. Štúra Modra)
TEAM-R (Gymnázium L.Novomeského Bratislava)
Videsi (Stredná odborná škola Senec)

 

Košický kraj, kategorie ZŠ

Datum: 12. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice

 

Aoa&Oia (Gymnázium sv. T. Akvinského Košice)
Apači maskalérovia (Gymnázium sv. T. Akvinského Košice)
Duo Príma (Spojená škola Poprad)
E.N.A. (ZŠ Štefana Mnoheľa Poprad)
Exteme Ulimited (ZŠ Štefana Mnoheľa Poprad)
Good group (Spojená škola Poprad)
Gympláci (Spojená škola Poprad)
moderna doba (Gymnázium sv. T. Akvinského Košice)
NCS-Musicsummer (ZŠ Štefana Mnoheľa Poprad)
Quins (Spojená škola Poprad)
Tobogan go (ZŠ Štefana Mnoheľa Poprad)
Tri Bodky... (Gymnázium sv. T. Akvinského Košice)
Želiezko (Gymnázium, Alejová 1, Košice)

 

Košický kraj, kategorie SŠ

Datum: 12. 4. 2018, 8:30

Místo: Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice

 

Drogisti (SPŠ dopravná Košice)
Dvaja pod papučou (Spojená škola Poprad)
Ente gut, alles gut (Spojená škola Poprad)
GTA-čkárky (Gymnázium sv. T. Akvinského Košice)
I.B.M (Gymnázium sv. T. Akvinského Košice)
Krídla (Hotelová akadémia Košice)
Križovatky (Hotelová akadémia Košice)
LastMinute (SOŠ polytechnická Humenné)
NO DRAMA LLAMA (Gymnázium sv. T. Akvinského Košice)
Pferdunited (Spojená škola Poprad)
Sharks (Cirkevné gymnázium P. U. Olivu Poprad)
Superkočky a trilumazdizácia (Gymnázium sv. T. Akvinského Košice)
Veľké haló (Gymnázium, Alejová 1, Košice)

 

 

X