Čas roztáhnout křídla!

Kempuj s Prezentiádou!

Společně s Prezentiádou jsme se letos rozhodli uspořádat několikadenní intenzivní kurz zaměřený na rozvoj prezentačních a komunikačních schopností. Účastníci tak dostanou jedinečnou příležitost si během pár dnů osvojit základy prezentování, naučí se naplno využívat možností, které jim vystupování před lidmi nabízí a navíc si budou moci vše prakticky vyzkoušet a dobře se pobavit.

Na co se můžete těšit?

Během celého pobytu na vás čeká speciálně připravený program, který bude zajištěn zkušenými organizátory Prezentiády. V několika přednáškách vás zábavnou formou provedeme problematikou prezentování od uchopení tématu, přes grafiku a design prezentace, po vystupování a komunikaci s publikem. Přednášky budou obohaceny o praktické workshopy a ukázky, ve kterých si vše sami zkusíte a dozvíte se užitečné tipy. Kromě základních principů prezentování, si budete moci vyzkoušet i další oblasti komunikace s lidmi, jako je například improvizace nebo spolupráce v týmu. V průběhu celého kemp na vás navíc bude čekat řada teambuildingových her a aktivit, při kterých vyzkoušíte své komunikační dovednosti a zároveň se seznámíte s ostatními účastníky.

Kemp je určený pro studenty středních škol od 15 do 20 let a počet účastníků je omezen na 20 míst.

Kdy: 23. – 26. července 2018

Kde: Rekreační středisko Lanwood v Lanškrouně u České Třebové
(Sraz účastníků je 23. 7. v 14:45 na nádraží v České Třebové, odkud se společně přesuneme vlakem do Lanškrouna, jízdenky na vlak do Lanškrouna si účastníci zajišťují sami. Konec programu je plánovaný 26. 7. v dopoledních hodinách.)

Cena: 1990,-
(Cena je uvedena včetně pojištění, ubytování a jídla na celou dobu pobytu. Částku uhraďte nejpozději do 14 dnů od vyplnění přihlášky na účet 2400328063/2010, jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo účastníka, které jste uvedli v přihlášce, a do zprávy pro příjemce zadejte jméno a přímení účastníka, konstantní symbol je 333. Vrácení celé částky v případě storna je možné do 23. května, do 2. července vracíme 50% ceny kempu, později už vrácení peněz není možné.)

Co s sebou nezapomenout?

Akce je pořádána spolkem Student Cyber Games z. s. V případě dotazů se neváhejte obrátit na Beátu Davidovou (+420 736 626 509, davidova@scg.cz).